ایام محرم 1398
1394/04/10 11:57:48
سرویس سیاسی
سلطانی:

نمایندگان مجلس مردادماه به اوین می‌روند/جلسه ویژه بهارستانی‌ها با بابک زنجانی

عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته قرار است که جمعی از نمایندگان مجلس در مرداد ماه سال جاری برای برگزاری جلسه ویژه‌ای با بابک زنجانی به زندان اوین بروند.
نمایندگان مجلس مردادماه به اوین می‌روند/جلسه ویژه بهارستانی‌ها با بابک زنجانی عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته قرار است که جمعی از نمایندگان مجلس در مرداد ماه سال جاری برای برگزاری جلسه ویژه‌ای با بابک زنجانی به زندان اوین بروند. https://cdn.icana.ir/d/019/48013.jpg نمایندگان,مجلس,مردادماه,به,اوین,می‌روند/جلسه,ویژه,بهارستانی‌ها,با,بابک,زنجانی Icana

امیرعباس سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشستی با حضور جمعی از نمایندگان مجلس با بابک زنجانی خبر داد و گفت: این جلسه قرار است که پس از اتمام ماه مبارک رمضان و در زندان اوین انجام شود.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اخیرا جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برگزاری جلسه‌ای با حضور زنجانی شده‌اند، از این‌رو خوشبختانه این نشست در مرداد ماه انجام می‌شود.

وی افزود: متأسفانه نمایندگان مجلس پس از بازداشت زنجانی، اطلاعاتی کمی از وضعیت وی و روند پرونده دارند، بنابر این در نشست مذکور این موضوعات مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که بابک زنجانی در دی ماه سال 92 با توجه به مسائل و اتهامات وارده از سوی مراجع قضایی بازداشت شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet