ایام محرم 1398
1394/04/10 13:00:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تمیمی:

قانون الزام به حفظ دستاوردهای هسته‌ای به منظور کمک به دولت برای حضور قوی‌تر پای میز مذاکره است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت که قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای برای کمک به دولت برای حضور قوی‌تر پای میز مذاکره است.
قانون الزام به حفظ دستاوردهای هسته‌ای به منظور کمک به دولت برای حضور قوی‌تر پای میز مذاکره است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت که قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای برای کمک به دولت برای حضور قوی‌تر پای میز مذاکره است. https://cdn.icana.ir/d/019/43066.jpg قانون,الزام,به,حفظ,دستاوردهای,هسته‌ای,به,منظور,کمک,به,دولت,برای,حضور,قوی‌تر,پای,میز,مذاکره,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای، گفت: منع بازرسی از مراکز نظامی که در این قانون هم به آن اشاره شده از خطوط قرمز نظام است و نه تنها جمهوری اسلامی ایران بلکه هیچ کشور دیگری هم اجازه بازرسی از مراکز نظامی خود را به سازمان یا کشور دیگری نمی‌دهد.
وی افزود: هدف اصلی ما از مذاکرات لغو تحریم‌هاست و اگر بنا باشد که طرف مقابل پس از انجام تعهدات ایران تصمیم بگیرد که تحریم‌ها را لغو کند یا نه پس انجام این مذاکرات چه معنایی دارد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: طرف مقابل از مذاکرات هدفی دارد و ما هم هدفی و ایران پذیرفته که در مقابل لغو تحریم‌ها پاره‌ای از تعهدات را که مدنظر طرف مقابل است انجام دهد و آنچه که مورد تأکید ماست این است که تعهدات ۲ طرف باید به صورت همزمان انجام شود و اینگونه نباشد که پس از انجام تعهدات ایران 1+5 تصمیم بگیرد که تحریم‌ها را لغو کند یا خیر.
تمیمی با تأکید بر حفظ دستاوردهای هسته‌ای کشور در مذاکرات اظهار داشت: حفظ دستاوردهای هسته‌ای مورد تأکید رهبر انقلاب و رئیس جمهور بوده و مصوبه مجلس در این راستا نیز در واقع در راستای کمک به دولت برای حضور قوی تر پای میز مذاکره است.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet