هدر موبایل
1394/04/12 14:01:00
سرویس سیاسی
نکو:

پایبندی به مفاد توافق لازمه نتیجه برد برد است/در صورت زیاده خواهی طرف مقابل به مسیر گذشته باز خواهیم گشت

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در صورت نادیده گرفتن توافق ژنو از سوی طرف مقابل در مذاکرات، به مسیر گذشته که تامین کننده منافع ملی کشورمان است باز خواهیم گشت.
پایبندی به مفاد توافق لازمه نتیجه برد برد است/در صورت زیاده خواهی طرف مقابل به مسیر گذشته باز خواهیم گشت نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در صورت نادیده گرفتن توافق ژنو از سوی طرف مقابل در مذاکرات، به مسیر گذشته که تامین کننده منافع ملی کشورمان است باز خواهیم گشت. https://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg پایبندی,به,مفاد,توافق,لازمه,نتیجه,برد,برد,است/در,صورت,زیاده,خواهی,طرف,مقابل,به,مسیر,گذشته,باز,خواهیم,گشت Icana

ابراهیم نکو در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، احترام متقابل را لازمه ادامه مذاکرات دانست و گفت : در صورت عدم وجود چنین احترامی مذاکرات به نتیجه مطلوب نمی رسد و تصور می کنم اظهارات اخیر روحانی درباره مذاکرات، به بیانیه لوزان متمرکز است و به طرف مقابل پیغام می دهد که به چارچوب های آن بیانیه پایبند باشد.

وی پایبندی به مفاد توافق را از ملزومات نتیجه برد برد دانست و افزود: اگر روند معقولانه و براساس احترام متقابل باشد نتیجه برد برد هر دو طرف را راضی خواهد کرد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در شرایط امروز جهانی تمام کشورها پیرو آمریکا نبوده و مستقل هستند. ماهیت رفتارهای آمریکا برای آنها مشخص شده است و در صورتی که آمریکا بخواهد مسیری غیر منصفانه در مذاکرات در پیش گیرد  و زیاده خواهی کند ایران نیز پایبندی به مذاکرات  نخواهد داشت و دوباره مسیرگذشته  را طی می کنیم و قطعا در این شرایط کشورها از آمریکا جدا شده و به ما خواهند پیوست.

نکو ایران را به اصول مذاکرات پایبند دانست و تصریح کرد:  پای میز مذاکره می رویم وتا حصول نتیجه منصفانه پیش رویم  اما اگر این اتفاق نیفتد مسیرمان بسیار متفاوت خواهد بود و با سرعت بیشتربه مسیرگذشته که تامین کننده منافع کشورمان باشد پیش خواهیم رفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet