هدر موبایل
1394/04/11 14:56:31
سرویس سیاسی
خانه ملت منتشر کرد:

نامه بروجردی به ظریف/ ضرورت اقدام عاجل برای آزادسازی جوانان ایرانی در بند آمریکا

علاالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به ظریف، وزیر امور خارجه نسبت به ضرورت اقدام عاجل و جدی در زمینه آزادسازی جوانان ایرانی در بند آمریکا تاکید کرد.
نامه بروجردی به ظریف/ ضرورت اقدام عاجل برای آزادسازی جوانان ایرانی در بند آمریکا علاالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به ظریف، وزیر امور خارجه نسبت به ضرورت اقدام عاجل و جدی در زمینه آزادسازی جوانان ایرانی در بند آمریکا تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43290.jpg نامه,بروجردی,به,ظریف/,ضرورت,اقدام,عاجل,برای,آزادسازی,جوانان,ایرانی,در,بند,آمریکا Icana

خبرگزاری خانه ملت; سجادخیرآبادی; علاالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به ظریف نسبت به ضرورت اقدام عاجل و جدی در زمینه آزادسازی جوانان ایرانی در بند آمریکا تاکید کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: تعداد قابل توجهی از جوانان فرهیخته ایرانی  توسط سازمان اطلاعاتی آمریکا و با فشار به کشورهای مخالف جهان به بهانه تلاش این جوانان  برای تهیه اقلام تحریم شده دستگیر و به آمریکا منتقل شده اند.

بروجردی در این نامه تاکید کرد:  با توجه به این که تحریم از هیچ مبنای قانونی برخوردار نیست و ظلمی آشکار در حق ملت ایران است و آمریکا با سواستفاده از قدرت بیش ترین نقش را در پیدایش آن داشته است از جنابعالی به عنوان وزیر امور خارجه قویا خوستارم از همه ظرفیت خویش برای آزادسازی این جوانان به ناحق زندانی در آمریکا  استفاده نموده و زمینه آزاد سازی آن ها را فراهم نمایید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet