ایام محرم 1398
1394/04/11 20:11:19
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی با حضور در بیت شهید دل آذر تاکید کرد؛

مجاهدت و شهادت عامل زنده بودن جامعه ایران است

رئیس مجلس با بیان اینکه مجاهدت عامل زنده بودن جامعه ایران است گفت: به طور حتم جامعه‌ای که لباس جهاد را از تن خارج کند، قطعا لباس خواری و ذلت را به تن می‌کند.
مجاهدت و شهادت عامل زنده بودن جامعه ایران است رئیس مجلس با بیان اینکه مجاهدت عامل زنده بودن جامعه ایران است گفت: به طور حتم جامعه‌ای که لباس جهاد را از تن خارج کند، قطعا لباس خواری و ذلت را به تن می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/49458.jpg مجاهدت,و,شهادت,عامل,زنده,بودن,جامعه,ایران,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز پنجشنبه (11 تیرماه) با حضور در بیت خانواده شهید دل آذر برای مرحوم ابوالشهید حاج مهدی علی دل آذر و سردار شهید جواد دل آذر طلب مغفرت و با خانواده این شهید بزرگوار ابراز همدردی کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار با بیان اینکه یکی از نکات مهم انقلاب اسلامی خلق نیروهای موثر و مجاهد بود، گفت: قطعا نهضت امام خمینی (ره) نهضتی پیش رونده و زنده بود زیرا شاهد هستیم خیلی از انقلاب‌های رخ داده در منطقه پس از مدتی خاموش شده و تغییر ماهیت داده‌اند که این موضوع به این علت بود که ریشه‌های این انقلاب‌ها به علت اصیل نبودن تضعیف و تخریب شد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران به علت پیروی از منش و راه اهل بیت زنده است، گفت: نسل جوان کشور قطعا از ثمره خون شهدا است که به پیشرفت‌های چشمگیر و جایگاه‌های والا دست یافته‌ است.

دکتر لاریجانی ادامه داد: از طرفی دیگر سنت اسلامی بر مجاهدت و شهادت تاکید دارد زیرا این موضوعات عامل زنده بودن جامعه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور حتم جامعه‌ای که لباس جهاد را از تن خارج کند، قطعا لباس خواری و ذلت را به تن می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet