هدر موبایل
1394/04/13 08:37:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

دشمن نمی‌تواند دانش صلح‌آمیز هسته‌ای را از ایران بگیرد

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه دشمن نمی تواند آپارتاید دانش در دنیا به راه بیاندازد، گفت: دشمن نمی‌تواند دانش صلح‌آمیز هسته‌ای را از ایران بگیرد.
دشمن نمی‌تواند دانش صلح‌آمیز هسته‌ای را از ایران بگیرد رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه دشمن نمی تواند آپارتاید دانش در دنیا به راه بیاندازد، گفت: دشمن نمی‌تواند دانش صلح‌آمیز هسته‌ای را از ایران بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/98112.jpg دشمن,نمی‌تواند,دانش,صلح‌آمیز,هسته‌ای,را,از,ایران,بگیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در جمع مردم در تالار شقایق های دانشگاه شاهرود تاکید کرد: اگر جلوی رسیدن دانش به ایران گرفته شود ایرانی ها خودشان دانش تولید کرده به جهان عرضه می کنند همان گونه که طی سال های تحریم این گونه عمل کردند.
وی افزود: دشمن نمی تواند آپارتاید دانش در دنیا به راه بیاندازد و ایران را از دستیابی به دانش منع کند.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به موج شیعه ستیزی در جهان افزود : این رویداد محصول فعالیت های اسرائیل غاصب و هم پیمانانش است تا خیالشان راحت شود که مسلمانان به جنگ و درگیری درونی مشغول هستند و دست از سر اسرائیل بردارند.
جلالی حل مشکل کم آبی را اولویت های کاری مسئولان دانست و گفت : در بیش از 6 هزار روستای کشور مشکل تامین آب وجود دارد و با تانکر به آنها آبرسانی می شود.
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس فعالیت های معدنی این دو شهرستان در زمینه پتاس طرود ، مس عباس آباد ، ذوب و کک ، سیمان بیارجمند و پتروشیمی شاهرود را مطلوب ارزیابی کرد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet