خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/13 10:34:34
سرویس سیاسی
بروجردی:

عقب‌نشینی غرب از بازدید‌مراکز‌نظامی قابل‌پیش‌بینی‌بود/ ایران‌تنها‌به‌دنبال‌توافق‌خوب‌است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه تمدید مذاکرات مورد استقبال ایران و گروه ۵+۱ بود، تاکیدکرد: ایران در بالاترین سطح عنوان کرده است با توافق "خوب" موافق است.
عقب‌نشینی غرب از بازدید‌مراکز‌نظامی قابل‌پیش‌بینی‌بود/ ایران‌تنها‌به‌دنبال‌توافق‌خوب‌است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه تمدید مذاکرات مورد استقبال ایران و گروه 5+1 بود، تاکیدکرد: ایران در بالاترین سطح عنوان کرده است با توافق "خوب" موافق است. https://cdn.icana.ir/d/019/42723.jpg عقب‌نشینی,غرب,از,بازدید‌مراکز‌نظامی,قابل‌پیش‌بینی‌بود/,ایران‌تنها‌به‌دنبال‌توافق‌خوب‌است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تمدید زمان مذاکرات قابل پیش بینی بود، گفت: این تمدید زمان با توجه به اینکه طرفین مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 به رسیدن به توافقی منطقی جدی هستند، صورت گرفت.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا و اعضای دیگر گروه 5+1 که پای میز مذاکره با ایران نشسته‌اند از تمدید مذاکره استقبال کردند. این استقبال نشان می دهد یک عزم عمومی و جدی برای وصول یک توافق وجود دارد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه تمدید مذاکرات حائز اهمیت است، اظهار داشت: البته تمدید مذاکره به معنای رسیدن به توافق نیست اما همین که چنین تصمیمی گرفته است و طرفین برای حصول توافق مجدد مذاکره کردند اهمیت دارد.

بروجردی در خصوص عقب نشینی غرب از بازدید مراکز نظامی تصریح کرد:عقب‌نشینی غرب از بازدید‌مراکز‌نظامی قابل پیش‌بینی بود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: مقامات ایران در بالاترین سطح بارها عنوان کرده اند که با یک توافق"خوب" موافق هستند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet