ایام محرم 1398
1394/04/13 15:01:00
سرویس سیاسی
سبحانی نیا:

عقل و منطق به حمایت و دفاع از تیم مذاکره کننده حکم می کند/اظهارات تخریبی موجب حل مشکلات کشور نمی شود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اظهارات تخریبی را موجب حل شدن مشکلات ندانست و گفت:‌ نقدهایی که شائبه سیاسی داشته و در جهت کوبیدن رقیب و مانع تراشی تلقی شود طبعا مشکلاتی را برای دولت و کشور ایجاد می کند.
عقل و منطق به حمایت و دفاع از تیم مذاکره کننده حکم می کند/اظهارات تخریبی موجب حل مشکلات کشور نمی شود عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اظهارات تخریبی را موجب حل شدن مشکلات ندانست و گفت:‌ نقدهایی که شائبه سیاسی داشته و در جهت کوبیدن رقیب و مانع تراشی تلقی شود طبعا مشکلاتی را برای دولت و کشور ایجاد می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/95606.jpg عقل,و,منطق,به,حمایت,و,دفاع,از,تیم,مذاکره,کننده,حکم,می,کند/اظهارات,تخریبی,موجب,حل,مشکلات,کشور,نمی,شود Icana

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره انتقاد رییس مجلس نسبت به اظهارات نسنجیده به موضوع هسته ای و لزوم وحدت و همدلی در کشورگفت: مسئله هسته ای یک مسئله ملی در کشوراست و از این جهت هماهنگی و نظر واحد در این ارتباط موضوع مهمی است.

وی ادامه داد: همانگونه که رهبر انقلاب در ارتباط با حمایت از تیم مذاکره کننده و رعایت خطوط قرمز در مذاکرات فرمایشاتی را داشته اند  ضرورت دارد مجموعه های مختلف نیزمطالب خلاف موضع گیری رهبری نداشته باشند.و یا در روند مذاکرات کارشکنی و مانع تراشی نکنند به دلیل اینکه اظهارات ناسالم و ناپخته درمورد تیم مذاکره کننده و مذاکرات می تواند در موضع گیری این تیم تاثیر منفی داشته باشد.البته نقد سازنده در هر شرایطی خوب است.

‌نماینده مردم نیشابور در مجلس بر لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده تاکید کرد و افزود:  در شرایطی که نبرد جدی دیپلماتیک که در یکطرف ایران و در طرف دیگر 1+ 5 در جریان است عقل و منطق حکم می کند از تیم مذاکره کننده حمایت شود تا بتواند در جهت منافع ملی حرکت کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود عقل و منطق به ما حکم می کند که همدل و همصدا باشیم.

سبحانی نیا در ادامه اظهارات تخریبی را موجب حل شدن مشکلات ندانست و گفت:‌ نقدهایی که شائبه سیاسی داشته و در جهت کوبیدن رقیب و مانع تراشی تلقی شود طبعا مشکلاتی را برای دولت و کشور ایجاد کرده و مورد سوءاستفاده بیگانگان قرار خواهد گرفت.

وی در عین حال اظهار داشت: نقد مثبت راه گشا بوده و همانگونه که رهبری به نقد مفید و سازنده تاکید دارند.این در حالی است که انتقادات با نگاه صرفا سیاسی می تواند به ضرر کشور و نظام باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet