هدر موبایل
1394/04/13 12:28:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شیخ‌الاسلام:

تیم مذاکره کننده توافق بد هسته‌ای را در وین رد کند

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه انتظار مردم این است که تیم مذاکره کننده توافق بد را به تهران نیاورد، گفت: به هیچ عنوان صلاح نیست که ما زیر بار توافق بد برویم.
تیم مذاکره کننده توافق بد هسته‌ای را در وین رد کند مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه انتظار مردم این است که تیم مذاکره کننده توافق بد را به تهران نیاورد، گفت: به هیچ عنوان صلاح نیست که ما زیر بار توافق بد برویم. https://cdn.icana.ir/d/019/42970.jpg تیم,مذاکره,کننده,توافق,بد,هسته‌ای,را,در,وین,رد,کند Icana

گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای در وین، گفت: با روند موفقیت آمیزی که جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات پیش گرفته، در هر صورتی پیروزی و موفقیت با ملت ایران خواهد بود؛ اگر توافق بشود یعنی آنکه شروط و خطوط قرمز ما در نظر گرفته شده که این پیروزی بین‌المللی است.
وی افزود: البته اگر هم توافق نشود، بازهم پیروزی از آن ماست چرا که ما حسن نیت خود را به جهانیان ثابت کرده و اعلام کردیم در چارچوب منافع ملی خود، اهل تعامل هستیم و منطقی عمل می‌کنیم.
شیخ‌الاسلام با بیان برای مومنین، عزت اصل قابل حذف نیست، تاکید کرد: در هر شرایطی باید عزت ملت ایران حفظ شود؛ البته آنجا که مصلحت اقتضا می‌کند باید مصالح را در نظر گرفت مثلا ما تا زمانی که با روس‌ها قرارداد داریم نیازی به سوخت برای تامین سوخت نیروگاه بوشهر نیستیم و اشکالی ندارد در این حوزه بخواهیم مصلحت اندیشی کنیم.
سفیر اسبق ایران در سوریه با بیان اینکه انتظار مردم این است که تیم مذاکره کننده توافق بد را به تهران نیاورد، تاکید کرد: به هیچ عنوان صلاح نیست که ما زیر بار توافق بد برویم؛ همانظور که رهبر معظم انقلاب فرمودند هیچ کس در ایران مخالف توافق نیست منتهی این توافق باید مصالح و منافع ما را تامین کند. لذا انتظار داریم تیم مذاکره کننده هسته‌ای در صورت مواجهه با توافق بد، آنرا در همان وین رد کرده و به تهران نیاورد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet