هدر موبایل
1394/04/13 12:29:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

قرار نیست تیم مذاکره "توافق بد" را از وین به تهران بیاورد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار نیست تیم مذاکره کننده کشورمان دنبال توافق بد در وین باشند و یک توافق بد را به تهران بیاورند. قرار بر این است که تیم هسته‌ای یک توافق خوب را امضا کنند.
قرار نیست تیم مذاکره "توافق بد" را از وین به تهران بیاورد یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار نیست تیم مذاکره کننده کشورمان دنبال توافق بد در وین باشند و یک توافق بد را به تهران بیاورند. قرار بر این است که تیم هسته‌ای یک توافق خوب را امضا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/80251.jpg قرار,نیست,تیم,مذاکره,"توافق,بد",را,از,وین,به,تهران,بیاورد Icana

گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 5+1 در وین گفت: با توجه به اینکه مذاکرات به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، می‌طلبد که تیم هسته‌ای کشورمان مراقب خدعه‌های آمریکایی بوده و هیچ عجله‌ای را در کار خود نداشته باشند.
وی افزود: قرار نیست تیم مذاکره کننده کشورمان دنبال توافق بد در وین باشند و یک توافق بد را به تهران بیاورند. قرار بر این است که تیم هسته‌ای یک توافق خوب را امضا کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیم هسته‌ای کشورمان اساساًحق این را ندارند که یک توافق بد را امضا کنند،  تصریح کرد:‌ آمریکایی‌ها دنبال خدعه هستند، تیم هسته‌ای هم به این موضوع آگاه باشند. آنها می‌خواهند که با تحمیل یک توافق بد به تیم مذاکره کننده و ارسال آن به تهران مسئولان ارشد جمهوری اسلامی اران را مقصر شکست در مذاکرات اعلام کنند.
کوثری خاطرنشان کرد:‌ کار عاقلانه این است که تیم هسته‌ای اگر دیدند 5+1 و خصوصا آمریکا به دنبال تحمیل خواسته‌های خود در یک توافق بد هستند، همانجا هیچ توافقی را نپذیرند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet