ایام محرم 1398
1394/04/13 12:51:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

"توافق بد" باید سر میز مذاکره منکوب شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران همیشه به دنبال مذاکره و توافق خوب بوده و هست، اما با زیاده‌خواهی غرب باید در خود مذاکرات برخورد شود ، تیم مذاکره کننده باید توافق بد را سر میزمذاکره منکوب کند.
"توافق بد" باید سر میز مذاکره منکوب شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران همیشه به دنبال مذاکره و توافق خوب بوده و هست، اما با زیاده‌خواهی غرب باید در خود مذاکرات برخورد شود ، تیم مذاکره کننده باید توافق بد را سر میزمذاکره منکوب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43361.jpg "توافق,بد",باید,سر,میز,مذاکره,منکوب,شود Icana

گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: عوض حیدر‌پور عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره مذاکرات هسته‌ای و پیشگیری از یک توافق بد میان ایران و کشورهای 1+5، گفت: تمامی مسئولین نظام، توافق خوب را در قالب یک چهارچوب تعریف کرده‌اند و امیدواریم که توافق نهایی نیز در همین  چهارچوب حاصل شود؛ تیم مذاکره کننده باید هوشیار باشد زیرا طرف غربی، دست از زیاده‌خواهی‌های خود بر نخواهد داشت.
وی در ادامه گفت: ما باید بتوانیم توسعه علمی و ابزاری خود را در جهت ارتقاع فناوری هسته‌ای ادامه دهیم و این توافقات نباید مانعی در مسیر دستیابی ایران به فناوری باشد، تیم مذاکره‌کننده باید توافق بد را سر میزمذاکره منکوب کند و به هیچ عنوان نباید این جلسات پرتعداد به یک توافق بد در جهت محروم شدن ملت ایران از حقوق هسته‌ای خود منجر شود.
عضو کمیسیون امنیت مجلس تصریح کرد: ایران همیشه به دنبال مذاکره و توافق خوب بوده و هست، اما با زیاده‌خواهی غرب باید در خود مذاکرات برخورد شود زیرا غرب برای هر سرنوشتی در مذاکرات سناریویی را آماده کرده تا هزینه جدیدی بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل کند، لذا نباید در مسیری حرکت کنیم که طرف مقابل بتواند خدشه‌ای به صفوف منسجم مسئولین و ملت وارد کرد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet