ایام محرم 1398
1394/04/16 11:41:00
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی:

تک نرخی شدن ارز ارتباطی به مذاکرات ندارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تک نرخی شدن ارز ارتباطی به مذاکرات ندارد، گفت: مافیای موجود در مجموعه بانک مرکزی خواهان چند نرخی بودن ارز است و از همین طریق روزانه میلیاردها تومان درآمد دارد.
تک نرخی شدن ارز ارتباطی به مذاکرات ندارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تک نرخی شدن ارز ارتباطی به مذاکرات ندارد، گفت: مافیای موجود در مجموعه بانک مرکزی خواهان چند نرخی بودن ارز است و از همین طریق روزانه میلیاردها تومان درآمد دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg تک,نرخی,شدن,ارز,ارتباطی,به,مذاکرات,ندارد Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در واکنش به صحبت برخی مسئولان بانک مرکزی که تک نرخی شدن ارز را وابسته به توافق در مذاکرات اعلام کرده اند،گفت: اصلاح امور اقتصادی و روند جاری کردن اقتصاد مقاومتی در کشور هیچ ارتباطی با مذاکرات ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: تک نرخی کردن ارز در راستای مبارزه با فساد و رانت است و نباید این مساله را به مذاکرات ربط دارد.

وی با بیان اینکه اصلاح امور اقتصادی و جلوگیری از فساد و رانت وظیفه متولیان اقتصادی و بانک مرکزی است،اظهارکرد:تجربه ثابت کرده 2 یا چند نرخی بودن نرخ ارز،محلی برای فساد بوده و انتظار ما از متولیان بحث اقتصاد،تک نرخی کردن ارز است.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:به اعتقاد بنده برای اینکه موضع ما در مذاکرات تقویت شود باید از اقتصادی با ثبات و سالم برخوردار باشیم و این نظریه که تک نرخی کردن ارز منوط به نتیجه مذاکرات است کاملا اشتباه و شرم آور بوده و باید از این گونه اظهار نظرها اجتناب کرد.

نماینده مردم رشت درمجلس همچنین با تاکید براینکه تک نرخی شدن ارز یک امر ضروری بوده،عنوان کرد: مافیای موجود درمجموعه بانک مرکزی خواهان چند نرخی بودن ارز است و ازهمین طریق روزانه میلیاردها تومان درآمد دارد، لذا انتظار می رود که در راستای تک نرخی کردن هرچه زودتر اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet