خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/13 13:49:58
سرویس سیاسی
احمدی عنوان کرد:

حمایت تمام مسوولان از تیم مذاکره کننده و توافق مبتنی بر منافع ملی/اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده به مصلحت نیست

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده به مصلحت نیست و اینگونه اظهارات مورد تایید رهبری و مسوولان هم قرار ندارد.
حمایت تمام مسوولان از تیم مذاکره کننده و توافق مبتنی بر منافع ملی/اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده به مصلحت نیست عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده به مصلحت نیست و اینگونه اظهارات مورد تایید رهبری و مسوولان هم قرار ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/53695.jpg حمایت,تمام,مسوولان,از,تیم,مذاکره,کننده,و,توافق,مبتنی,بر,منافع,ملی/اظهارات,نادرست,علیه,تیم,مذاکره,کننده,به,مصلحت,نیست Icana

وحید احمدی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به انتقادات لاریجانی نسبت به اظهارات نسنجیده از موضوع هسته ای و لزوم وحدت و همدلی در کشور گفت:‌ درارتباط با بحث هسته ای و مذاکرات؛ رعایت خطوط قرمز و حرکت در چارچوب منافع ملی مسایلی است که همه درمورد آن وحدت نظر دارند.

 نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس با اشاره به اینکه تمام مسوولان از تیم مذاکره کننده و توافقی که مبتنی بر منافع ملی باشد حمایت می کنند تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران مسوولی نداریم که مخالف مذاکره بوده و به دنبال دستیبابی به توافق خوب نباشد.

احمدی گفت: رهبر انقلاب ازتیم مذاکره کننده بارها حمایت کرده اند بنابراین باید بدانیم اقدامات تخریبی  و اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده به مصلحت نیست و اینگونه اظهارات مورد تایید رهبری و مسوولان هم قرار ندارد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت موضوع هسته ای را مربوط به گروه خاصی ندانست و افزود:‌در این زمینه باید بین تمام گروهها وحدت نظر،همراهی و انسجام وجود داشته باشد.

وی در عین حال گفت: در صورتی که نقد سازنده ای نیز نسبت به مذاکرات و در جهت اصلاح و تقویت تیم مذاکره کننده  وجود داشته باشد باید در محافل خودمانی مطرح شود تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرد.

به گفته احمدی اگر دشمنان احساس چند صدایی در داخل کشور در زمنیه مذاکرات را داشته باشند از آن سوءاستفاده خواهند کرد.

 نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس با اشاره به اشتباه بودن برخی انتقادات نسبت به تیم مذاکره کننده گفت: با اینگونه انتقادات تخریبی نمی توان در کشور وحدت ایجاد کرد.بنابراین در این شرایط باید فرمایشات رهبر انقلاب را مورد توجه قرار دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet