ایام محرم 1398
1394/04/13 16:25:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

تهران در مذاکرات هسته‌ای تنها توافق خوب را می‌پذیرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه ایران در مذاکرات هسته‌ای به دنبال توافق خوب است، گفت: ما در مذاکرات جدی هستیم و امیدواریم دیگران هم توجه داشته باشند که ما از اصول و خطوط قرمز خود در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد.
تهران در مذاکرات هسته‌ای تنها توافق خوب را می‌پذیرد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه ایران در مذاکرات هسته‌ای به دنبال توافق خوب است، گفت: ما در مذاکرات جدی هستیم و امیدواریم دیگران هم توجه داشته باشند که ما از اصول و خطوط قرمز خود در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/43292.jpg تهران,در,مذاکرات,هسته‌ای,تنها,توافق,خوب,را,می‌پذیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از تیم مذاکره کننده هسته‌ای حمایت کرده و می‌کند، گفت: البته تیم مذاکره کننده‌ای هسته‌ای که مورد حمایت مردم و مجلس است، در مذاکرات به دنبال توافق خوب است.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای به دنبال توافق خوب است، گفت: ما نشان دادیم که در مذاکرات جدی هستیم و امیدواریم دیگران هم توجه داشته باشند که ما از اصول و خطوط قرمز خود در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد.
بروجردی در پاسخ به سؤالی درباره روند مذاکرات هسته‌ای نیز گفت: برای ما آنچه اهمیت دارد، رسیدن به توافق خوب است؛ توافق خوب، یعنی توافقی که خطوط قرمز ما را محترم بشمارد و منافع ملی ایران را تامین کند؛ زیاده‌خواهی‌ها طرف غربی هیچ وجاهتی ندارد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان ابراز امیدواری کرد که تیم مذاکره کننده هسته‌ای با توافق خوب به تهران بازگردد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet