خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/13 16:55:40
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی در دیدار با روسای انجمن های سنگ کشور عنوان کرد؛

توسعه صنعت سنگ کشور در گروی افزایش صادرات است

رئیس مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکلات سنگ از طریق افزایش صادرات تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی بخش تولید در کشور نیازمند یاری بوده و باید تا حد ممکن در راستای کمک به صنایع تولیدی تلاش کرد.
توسعه صنعت سنگ کشور در گروی افزایش صادرات است رئیس مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکلات سنگ از طریق افزایش صادرات تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی بخش تولید در کشور نیازمند یاری بوده و باید تا حد ممکن در راستای کمک به صنایع تولیدی تلاش کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/110855.jpg توسعه,صنعت,سنگ,کشور,در,گروی,افزایش,صادرات,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در دیدار با روسای انجمن های سنگ کشور بر ضرورت صادرات این محصول با هدف ارز آوری و رفع مشکلات این صنعت تاکید کرد و گفت: نیاز کشورهای منطقه به توسعه باعث شده است تا هم اکنون در برخی از این  کشورها ساخت و ساز بسیار باشد لذا می توان نسبت به صادرات سنگ اقدام کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی بخش تولید کشورنیازمند یاری بوده و باید تا حد ممکن در راستای کمک به صنایع تولیدی تلاش کرد.

وی همچنین در خصوص ضرورت رفع مشکلات مالیاتی فعالین صنعت سنگ نیز عنوان کرد: مشکل صنعت سنگ کاهش میزان فروش است که باید نسبت به حل آن کمر همت بست و کاهش ارقام مالیاتی گره از کار باز نخواهد کرد لذا می توان در شرایط رکود اقتصاد، بسترهای لازم برای  صادرات سنگ به سایر کشورها رافراهم کرده و در این بازاریابی نمود.

همچنین در ابتدای این جلسه روسای انجمن های سنگ کشور مالیات بر عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده را از جمله مشکلات اصلی خود عنوان کردند و از رئیس مجلس تقاضای همکاری به منظور کاهش رقم مالیاتی خود را داشتند.

دکتر لاریجانی همچنین در پایان جلسه برپیگیری و رفع مشکلات فعالین صنعت سنگ کشور تاکید کرد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet