هدر موبایل
1394/04/13 17:01:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون کشاورزی

بررسی برخی طرح‌های زیست محیطی به عمر این مجلس نمی‌رسد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: تصویب طرح‌های زیست محیطی ممکن است به مجلس آینده موکول شود و عمر این مجلس به بررسی آنها قد نمی دهد.
بررسی برخی طرح‌های زیست محیطی به عمر این مجلس نمی‌رسد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: تصویب طرح‌های زیست محیطی ممکن است به مجلس آینده موکول شود و عمر این مجلس به بررسی آنها قد نمی دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/44032.jpg بررسی,برخی,طرح‌های,زیست,محیطی,به,عمر,این,مجلس,نمی‌رسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: محمدتقی توکلی با اشاره به موضوعات پیگیری شده در کمیسیون کشاورزی بیان کرد: سه لایحه خاک، آلودگی هوا و تالاب‎ها در این کمیسیون مطرح بوده و اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته به هیات رئیسه ارائه شده است.
وی اضافه کرد: در مجلس و تمام کمیسیون‎ها برنامه‎های بسیار گسترده‎ای در دست پیگیری است و طبق ماده 104 آیین‎نامه طرحی که ضرورت دارد در اولویت قرار می‎گیرد.
توکلی ادامه داد: برای رسیدگی این طرح ها باید تعدادی از نمایندگان پیشنهاد بررسی خارج از دستور بدهند که متاسفانه هنوز این کار صورت نگرفته با اینکه سازمان حفاظت محیط زیست چندین بار ضرورت آن را اعلام کرده است که نیاز به این قوانین دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: با توجه به حجم کار مجلس و تراکم دستورکارها ممکن است این طرح‎ها به مجلس آینده موکول شود و به این مجلس نرسند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet