هدر موبایل
1394/04/13 17:26:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اردبیل درمجلس:

توافق هسته ای باعث جمع شدن بساط کاسبان تحریم می شود

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: توافق هسته ای باعث جمع شدن بساط کاسبان تحریم و گشوده شدن دروازه های کشور بر روی سرمایه گذاران می شود.
توافق هسته ای باعث جمع شدن بساط کاسبان تحریم می شود نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: توافق هسته ای باعث جمع شدن بساط کاسبان تحریم و گشوده شدن دروازه های کشور بر روی سرمایه گذاران می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42856.jpg توافق,هسته,ای,باعث,جمع,شدن,بساط,کاسبان,تحریم,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا: کمال الدین پیرموذن افزود: تئوری دیپلماسی نرمش قهرمانانه ترسیمی رهبر معظم انقلاب برای دولت یازدهم که خواست ملت و برنامه دولت بود، بزودی به بار خواهد نشست و شهد شیرین پذیرش هسته ای شدن کشور را خواهیم چشید.
وی تصریح کرد: روسیاهان و انحصارگرایان چندین سال است به دروغ شعار می دادند و گوش همه را کر کرده بود اما امروز چهره واقعی آنها در آزمون توافق هسته ای نمایان شده است.
نماینده مردم اردبیل در مجلس ادامه داد: این افراد به دنبال دست یابی دوباره به منصب ها هستند، بنابراین می خواهند در مسیر توفیق دولت و تعامل سازنده با جهان اخلال ایجاد کنند.
پیرموذن همچنین گفت: دلواپسان به دنبال این هستند که دولت نتواند به توفیقات زیادی دست یابد و حماسه سیاسی و اقتصادی را اجرایی کند تا در انتخابات پیش رو دلواپسان بتوانند مجلس را به دست بگیرند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: اراده هر دو طرف بر حل مسالمت آمیز موضوع هسته ای کشورمان است،بنابراین پس از توافق هسته ای بساط انحصارگران جمع می شود.
پیرموذن خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی که در داخل و به عنوان کاسبان تحریم از درآمدهای افسانه ای بی بهره نبودند، امروز به دنبال سنگ اندازی در مسیر توافق هسته ای هستند تا مسیر گذشته همچنان ادامه یابد، اما مردم می دانند که دولت صدای آنها را شنیده است و خواهان تعامل به جهان هستند.
وی با بیان این که توافق هسته ای باعث گشوده شدن دروازه های کشور بر روی سرمایه گذاران خواهد شد، افزود: این توافق می تواند آینده اقتصادی و سیاسی کشور را تغییر دهد و باعث شکوفایی در تمامی زمینه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی خواهد شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس همچنین گفت: قاطبه افکار عمومی کشور برضد کسانی است که به دنبال ایجاد موانع برای نرسیدن دولت به توافق هستند و همین کار باعث سوء استفاده دشمنان برای گسترش ایران هراسی در جهان شده است.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet