ایام محرم 1398
1394/04/14 11:16:04
سرویس فرهنگی
میرگلوبیات در واکنش به راه اندازی سامانه پیامکی 101 جهت ثبت مطالبات زنان:

مشکلات حوزه زنان بدون راه اندازی سامانه مطالبات زنان نیز مشخص است

نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس معتقد است معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری باید با کمک هیأت دولت به پیگیری و اجرایی شدن طرح‌های مبتنی بر هزاران کار تحقیقاتی انجام شده برای حل مشکلات زنان بپردازد که همچنان اجرایی نشده است.
مشکلات حوزه زنان بدون راه اندازی سامانه مطالبات زنان نیز مشخص است نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس معتقد است معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری باید با کمک هیأت دولت به پیگیری و اجرایی شدن طرح‌های مبتنی بر هزاران کار تحقیقاتی انجام شده برای حل مشکلات زنان بپردازد که همچنان اجرایی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/110920.jpg مشکلات,حوزه,زنان,بدون,راه,اندازی,سامانه,مطالبات,زنان,نیز,مشخص,است Icana

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به راه اندازی سامانه پیامکی 101 که اخیرا جهت ثبت مطالبات زنان جامعه از سوی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است، گفت: اکنون زمان تحقیقات نیست بلکه زمان حل مشکلات زنان فرا رسیده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اکنون تمامی مسئولان و کارشناسان به اطلاعات مناسبی در خصوص مشکلات حوزه زنان دست پیدا کرده اند، عنوان کرد: اکنون زمان اولویت بندی مشکلات حوزه زنان است و معانونت زنان ریاست جمهوری به واسطه سال ها ارتباط به زنان کشور می تواند اقدام به حل این مشکلات کند.

سامانه پیامکی مطالبات زنان نباید آغازی برای مطالعات تحقیقاتی باشد

وی اضافه کرد: تا کنون نیز برنامه های مختلفی طی دو سالی که از عمر این معاونت در دولت یازدهم می گذرد برای حل مشکلات حوزه زنان تهیه شده که لازم است در حال حاضر اقدام به پیگیری این مشکلات کنند و این سامانه صرفا می تواند در کنار بخش اجرایی اقدام به فعالیت کند اما به عنوان یک تحقیقات نباید محسوب شود.

میرگلوبیات در ادامه افزود: البته پرسش هایی در خصوص فعالیت سامانه مطالبات زنان مطرح می شود از جمله اینکه چه مدت زمانی قرار است این سامانه فعالیت کند که بعد از آن بتوانند بر اساس آن تحقیقات خود را آغاز کنند؛ لذا باید یک بازه زمانی مشخص داشته باشد که گروه های آماری و پژوهشی بتوانند بر اساس آن تحقیقات فرهنگی و اجتماعی انجام دهند.

نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه مشکلات حوزه زنان بدون راه اندازی سامانه مطالبات زنان نیز مشخص است، خاطرنشان کرد: اکنون زمان آن است که معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با کمک هیأت دولت به پیگیری و اجرایی شدن طرح هایی که برای حل مشکلات زنان بر اساس هزاران کار تحقیقاتی انجام شده، داشته است بپردازد که همچنان اجرایی نشده است.

به گزارش خانه ملت، اخیرا معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری سامانه پیامکی 101 ویژه دریافت مطالبات حوزه زنان از سراسر کشور راه اندازی کرده است که برای دریافت پیامک های مخاطبان و اعلام مطالبات زنان از سراسر کشور به معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

گفته می شود با راه اندازی این سامانه، فرصت و امکان مناسب برای انعکاس مطالبات و انتظارات حوزه امور زنان و خانواده فراهم آمده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet