خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/14 12:49:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

تامینی: زیاده‌خواهی غربی‌ها نمی‌تواند مردم را از صحنه دور کند

یک نماینده مجلس با بیان این‌که «تفاوت راهپیمایی امسال روز قدس با سال‌های گذشته در انجام مذاکرات است» گفت: مردم با حضور پرشکوه‌شان در صحنه پاسخ اظهارات طرف مقابل در مورد گزینه‌های روی میز و تهدیدها را می‌دهند و نشان می‌دهند که آن‌ها همواره در صحنه حمایت از نظام حضور دارند.
تامینی: زیاده‌خواهی غربی‌ها نمی‌تواند مردم را از صحنه دور کند یک نماینده مجلس با بیان این‌که «تفاوت راهپیمایی امسال روز قدس با سال‌های گذشته در انجام مذاکرات است» گفت: مردم با حضور پرشکوه‌شان در صحنه پاسخ اظهارات طرف مقابل در مورد گزینه‌های روی میز و تهدیدها را می‌دهند و نشان می‌دهند که آن‌ها همواره در صحنه حمایت از نظام حضور دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/47456.jpg تامینی:,زیاده‌خواهی,غربی‌ها,نمی‌تواند,مردم,را,از,صحنه,دور,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: حسن تامینی با تاکید بر ضرورت حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه ایران، همواره در شرایط سخت نظام رایاری کرده و در تمامی راهپیمایی‌ها و انتخابات‌ها حضور فعال داشته‌اند. بدیهی است که آن‌ها در راهپیمایی‌ روز قدس نیز با شکوه حضور پیدا خواهند کرد و پیام حمایت از انقلاب و نظام و رهبری و مستضعفان جهان را به دنیا مخابره می‌کنند.
وی هم‌چنین با بیان این‌که « حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس حاوی پیام‌های بسیاری برای مذاکره کنندگان غربی است» گفت: مردم با حضورشان این پیام را به طرف مقابل می‌دهند که حاضر نیستند حق و حقوق‌شان در توافق نادیده گرفته شود.
وی ادامه داد: طرف مقابل فکر می‌کند که با تهدید و زیاده‌خواهی می‌تواند مردم را از صحنه دور کند و قطعا مردم با حضورشان در راهپیمایی این پیام را می‌دهند که حاضر به نادیده گرفتن حق و حقوق‌شان در توافق نیستند و باید آن‌ها از زورگویی دست بردارند چون مردم اجازه نمی‌دهند که هر کاری که طرف مقابل بخواهد انجام دهد.
این نماینده مجلس هم‌چنین با بیان این‌که «حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حاوی پیام حمایت مردم ایران از مستضعفان جهان است» گفت: همواره مردم فلسطین و مستضعفان جهان به خصوص در کشورهای عراق،‌ سوریه و یمن تحت حمایت نظام بودند که مردم با حضور در راهپیمایی این حمایت را نشان می‌دهند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet