هدر موبایل
1394/04/14 12:50:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

فیاضی: روز قدس روز مقابله با زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی است

یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این که روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی است گفت: ملت ایران برای اینکه همپیمانان رژیم صهیونیستی در مذاکرات ناکام شوند باید در این مراسم مواضع خود را شفاف بیان کنند.
فیاضی: روز قدس روز مقابله با زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی است یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این که روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی است گفت: ملت ایران برای اینکه همپیمانان رژیم صهیونیستی در مذاکرات ناکام شوند باید در این مراسم مواضع خود را شفاف بیان کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43353.jpg فیاضی:,روز,قدس,روز,مقابله,با,زیاده‌خواهی‌های,رژیم,صهیونیستی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه روز قدس نماد مقابله مردم مظلوم فلسطین با پدیده شومی به نام اسراییل است گفت: روز قدس روز فریاد و دفاع ازمردم مظلوم فلسطین و تمامیت این سرزمین است که از صهیونیست‌ها رنج می‌برد و امیدواریم مردم با حضور در این مراسم مانند گذشته نشان دهند که از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.
نماینده مردم نور و محمود آباد با اشاره به همزمانی این مراسم با انجام مذاکرات اظهار کرد: البته در مذاکرات یک طرف قضیه اسراییلی ها هستند و صهیونیست‌ها به شدت دراین مورد فعالیت می‌کنند تا جمهوری اسلامی ایران را دچار بحران کنند.
این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با اسراییل و زیاده خواهی‌های این رژیم غاصب است که از ظرفیت خود امروز در مذاکرات هم استفاده می‌کند.
فیاضی خاطرنشان کرد: بنابراین ملت ایران با حضور خود در مراسم راهپیمایی روز قدس باید اسراییل و همپیمانان آن در مذاکرات را ناکام گذارند و مواضع خود را به طور شفاف بیان کنند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet