خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/14 14:32:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده:

حتی اگر به توافق نرسیم، تحریم خاصیتش را از دست می‌دهد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت که جمهوری اسلامی چه در صورت دستیابی به توافق و یا عدم دستیابی به آن برنده مذاکرات است؛ زیرا از ابتدا به دنبال حقانیت نظام بوده است.
حتی اگر به توافق نرسیم، تحریم خاصیتش را از دست می‌دهد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت که جمهوری اسلامی چه در صورت دستیابی به توافق و یا عدم دستیابی به آن برنده مذاکرات است؛ زیرا از ابتدا به دنبال حقانیت نظام بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg حتی,اگر,به,توافق,نرسیم،,تحریم,خاصیتش,را,از,دست,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: غلامعلی جعفرزاده اظهار کرد: به نظر من چه به توافق برسیم یا نه در هر صورت برنده هستیم؛ زیرا آنچه ما در جریان این مذاکرات دنبال می‌کردیم حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران بود و این که به دنیا ثابت کنیم دنبال بمب هسته‌ای نیستیم. اکنون هم به نظر می‌رسد علی رغم فضاسازی غربی‌ها این اتفاق افتاده و به دنیا ثابت شده که ما به دنبال بمب هسته‌ای نیستیم.
وی با بیان این که با فرض عدم دستیابی به توافق، تحریم‌ها خاصیت خود را از دست می‌دهد افزود: اگر ما به توافق برسیم این به معنای شکست غربی‌ها خواهد بود و این که آنها تسلیم خواسته و اراده ملت شده‌اند و ملت توانسته با مقاومت پیروز شود.
این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: امیدوارم کسانی که در داخل با حمله‌های غیر منصفانه به تیم مذاکره کننده سعی در ایجاد ضعف و سستی و ناامیدی در دل مردم داشتند خصوصا بخشی که تعمدا این کارها را در راستای اهداف جناحی و سیاسی خودشان انجام می‌دادند، از این به بعد با ملت همراه باشند.
جعفرزاده درباره‌ی اعتماد به تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیز اظهار کرد: مگر می‌شود به کسانی که رهبری این چنین از آنها حمایت کرده اعتماد نداشت؟ این‌ها سربازان نظام و سرداران عرصه دیپلماسی و از افتخارات ملت هستند. آقای ظریف و سایر اعضای تیم مذاکره کننده، زندگی و شخصیت و اعتبارشان را خرج نظام کردند و تا عمر دارند از اسوه‌ها و سرداران عرصه‌ی دیپلماسی در ذهن و دل مردم ایران هستند.
وی با تاکید بر لزوم پیگیری اقتصاد مقاومتی فارغ از نتیجه مذاکرات هسته‌ای یادآور شد: چه مذاکرات باشد یا نباشد و موضوع تحریم و نفت مطرح باشد یا خیر باید تمام انرژی و هم و غم خود را به کار بگیریم که اقتصاد کشور را مقاوم کنیم. صادرات غیر نفتی را افزایش دهیم و نگاه به تولید داشته باشیم. این کاری است که دنیا آن را انجام داده است.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان اظهار کرد: اگر اقتصادمان مقاومتی بود امروز بحث مذاکرات را نداشتیم و درباره‌ی این که نفت چند دلار باشد و یا درباره تحریم‌ها بحثی وجود نداشت. پس اقتصاد ما مقاوم نبوده که این چنین دچار مشکل شده‌ایم.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet