هدر موبایل
1394/04/15 12:05:00
سرویس سیاسی
حسینی:

مخالفان مذاکرات حداقل سکوت کنند/مذاکرات هسته ای به معنای مقابله با طرف مقابل برای دستیابی به حقوقمان است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس با اشاره به اینکه رهبری،دولت و مردم امروز پشتیبان مذاکرات هستند تصریح کرد:‌ همه باید اجازه بدهند در این صحنه استراتژیک مردم تصمیم بگیرند تا به این تریب در چارچوب مذاکرات حق خود را به دست بیاورند.
مخالفان مذاکرات حداقل سکوت کنند/مذاکرات هسته ای به معنای مقابله با طرف مقابل برای دستیابی به حقوقمان است عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس با اشاره به اینکه رهبری،دولت و مردم امروز پشتیبان مذاکرات هستند تصریح کرد:‌ همه باید اجازه بدهند در این صحنه استراتژیک مردم تصمیم بگیرند تا به این تریب در چارچوب مذاکرات حق خود را به دست بیاورند. https://cdn.icana.ir/d/019/51912.jpg مخالفان,مذاکرات,حداقل,سکوت,کنند/مذاکرات,هسته,ای,به,معنای,مقابله,با,طرف,مقابل,برای,دستیابی,به,حقوقمان,است Icana

هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به اینکه مذاکره با 1+5 به معنای دفاع و مقابله برای دستیابی به حقوقمان است گفت: مذاکره طرفین سر میز مذاکره مانند بازی شطرنج است،در این بازی شطرنج میدان بازی را سکوت فرا گرفته یعنی همه کمک می کنند و ساکت می نشینند تا افرادی که درگیر بازی هستند تمام ذهنشان متمرکز بازی باشد.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس با تاکید بر لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده تصریح کرد‌: مخالفت برخی از روی جهل است که در این زمیه آنها را به بیانات رهبری در مورد حمایت از تیم مذاکره کننده همچنین مطالعه در تاریخ اسلام و جهان اسلام توصیه می کنم تا به این ترتیب جهلشان از بین برود.

وی مخالفت برخی را از سر دلسوزی دانست و افزود: طبیعتا این گروه پس از بیانات رهبری و حمایتشان از تیم دیگر مخالفتی نمی کنند.

به گفته حسینی برخی از مخالفت ها نیزاز سر غرض ورزی است،این عده توجه داشته باشند که نمی شود با زندگی مردم و سرنوشت کشور بازی کرد، در دنیا علیرغم اینکه اهل صلح و دوستی هستیم در طی سال های گذشته علیه ما جوسازی کردند،و حال که مذاکره کنندگان بر سر میز مذاکره درصدد تلطیف کردن فضا هستند نباید اظهارات تخریبی مطرح کرد.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس با اشاره به اینکه رهبری،دولت و مردم امروز پشتیبان مذاکرات هستند تصریح کرد:‌ همه باید اجازه بدهند در این صحنه استراتژیک مردم تصمیم بگیرند تا به این تریب در چارچوب مذاکرات حق خود را به دست بیاورند.

وی معتقد است نمی خواهیم سازش کنیم بلکه می خواهیم در میز مذاکره مقابله کرده وبه حقوق خود دست یابیم بنابراین اگر مخالفان مذاکرات قصد کمکی در این زمنیه ندارند سکوت کنند تا مردم به حقوق خود دست یابند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet