هدر موبایل
1394/04/15 11:31:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پایه‌های رژیم نامشروع صهیونیستی را سست‌تر می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حضور گسترده مردم مسلمان در سراسر جهان باعث سست شدن پایه‌های رژیم نامشروع صهونیستی می‌شود.
حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پایه‌های رژیم نامشروع صهیونیستی را سست‌تر می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حضور گسترده مردم مسلمان در سراسر جهان باعث سست شدن پایه‌های رژیم نامشروع صهونیستی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/74108.jpg حضور,مردم,در,راهپیمایی,روز,قدس,پایه‌های,رژیم,نامشروع,صهیونیستی,را,سست‌تر,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حضور آحاد مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، اظهار داشت: جمعه آخرماه مبارک رمضان که توسط امام خمینی(ره) به عنوان روز قدس نامگذاری شد، یک حرکت بسیار بجا و شایسته بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد و هر سال باشکوه تر در ایران و کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود.
وی افزود: حضور گسترده مردم مسلمان در سراسر جهان باعث سست شدن پایه‌های رژیم نامشروع صهونیستی می‌شود لذا امسال نیز با وجود اینکه گرمای هوا زیاد است، مردم مسلمان ایران باید با حضور خود این موضوع را اثبات کنند که این ملت فلسطین هستند که باید در سرزمین خود به زندگی ادامه دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: 5 میلیون نفر آواره فلسطینی باید به سرزمین خود بازگرددند و اشغالگرانی که به زور در حال حکومت هستند، باید از این سرزمین بروند.
کوثری تاکید کرد:حضور مردم جهان خصوصا ایران در راهپیمای روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی محسوب می‌شود.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet