هدر موبایل
1394/04/15 13:05:28
سرویس سیاسی
میرمحمدی:

وحدت کلمه در حمایت از مذاکره کنندگان عملی شود/ اصراری به توافق نداریم

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر اینکه باید یک صدا از تیم مذاکره کننده حمایت کرد، گفت: در حالی که تیم را حمایت می‌کنیم، اصراری نداریم تا طرف مقابل سر عقل نیامده و حقوق حقه ملت ایران را نپذیرفته توافق نهایی شود.
وحدت کلمه در حمایت از مذاکره کنندگان عملی شود/ اصراری به توافق نداریم عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر اینکه باید یک صدا از تیم مذاکره کننده حمایت کرد، گفت: در حالی که تیم را حمایت می‌کنیم، اصراری نداریم تا طرف مقابل سر عقل نیامده و حقوق حقه ملت ایران را نپذیرفته توافق نهایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg وحدت,کلمه,در,حمایت,از,مذاکره,کنندگان,عملی,شود/,اصراری,به,توافق,نداریم Icana

سید محمدحسین میرمحمدی در گفت  و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: تیم مذاکره کننده کشور در تلاش هستند ضمن رعایت خطوط قرمز تبیین شده از طرف رهبری و مردم، توافق نهایی شکل بگیرد.

نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد:لغو تحیم، تحقیق و توسعه فناوری هسته‌ای،عدم بازدید از سایت های نظامی و عدم مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای از جمله خطوط قرمز ایران در مذاکرات هسته‌ای بشمار می‌رود. انتظار داریم مذاکره کنندگان این نکات را در توافق نهایی لحاظ کنند.

وی ادامه داد: البته اصراری به توافق نهایی در بازه زمانی مشخص نداریم. تا زمانی که طرف مقابل سر عقل نیامده و حقوق حقه ملت ایران را در زمینه هسته‌ای نپذیرفته توافق امضا نشود.

این نماینده اعتقاد دارد مذاکره کنندگان ما تا پذیرفتن حقوق ملت ایران از سوی غرب می توانند مذاکره را ادامه یا برای بازه زمانی کوتاهی  آن را قطع کنند.

 میر محمدی با اشاره به انتقادهای اخیر به مذاکرات و تیم ایرانی گفت: امام راحل انقلاب تاکید داشتند که در شرایط حساس ملی همه باید یک‌صدا باشند. به نظر می‌رسد مذاکرات هسته‌ای نیز یکی از موضوعات حساس کشوری است و باید امروز وحدت کلمه مدنظر رهبر کبیر انقلاب را عملی کنیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: البته مذاکره کنندگان نیاز دارند برخی نکات به آنها گوش زد شود. اما این کار نباید در مسیر نقد و تخریب باشد بلکه باید در راستای حمایت از آنها نکات یادآوری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet