خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/23 09:38:00
سرویس اقتصادی
مددی با اشاره به زمزمه‌های افزایش نرخ ها بعداز ماه رمضان:

دولت مجاز به افزایش نرخ کالاهای اساسی حتی یک ریال هم نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به زمزمه های افزایش نرخ ها بعد ماه رمضان، گفت: دولت مجاز به افزایش نرخ کالاهای اساسی مردم حتی به میزان یک ریال هم نیست.
دولت مجاز به افزایش نرخ کالاهای اساسی حتی یک ریال هم نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به زمزمه های افزایش نرخ ها بعد ماه رمضان، گفت: دولت مجاز به افزایش نرخ کالاهای اساسی مردم حتی به میزان یک ریال هم نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/57104.jpg دولت,مجاز,به,افزایش,نرخ,کالاهای,اساسی,حتی,یک,ریال,هم,نیست Icana

محمدعلی مددی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به زمزمه های افزایش نرخ ها بعد ماه رمضان، گفت:با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور دولت نباید دست به افزایش نرخ ها بزند.

نماینده مردم میانه درمجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه مهار تورم باید در زندگی مردم با کاهش ملموس نرخ ها قابل لمس باشد،افزود: در حال حاضر افزایش مداوم و پی در پی قیمت ها تنش افزایش تقاضا برای خرید به خاطر کاهش مضرات رشد قیمت ها را در جامعه ایجاد کرده است.

 

کنترل تورم باید با کاهش رکود در جامعه همراه باشد

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه کنترل تورم باید با کاهش رکود در جامعه همراه باشد، تصریح کرد: دولت باید بیش از پیش نسبت به تامین مایحتاج مردم با قیمت‌های منطقی اقدام کند.

وی با بیان اینکه عدم تمایل مردم نسبت به خرید برخی از اقلام به مهار تورم در برخی مقاطع منجر شده است، تصریح کرد: متاسفانه دولت تنظیم بازار را به مکانیزم های درونی آن سپرده است.

مددی با بیان اینکه دولت باید با حمایت از تولید به بهبود وضعیت اقتصادی کشور کمک کند، تاکید کرد:درحال حاضر رشد نرخ حامل‌های انرژی و همچنین بالارفتن هزینه‌های تولید منجر به افزایش قیمت بسیاری از اقلام شده که باید با هدایت نقدینگی به سمت و سوی تولید این مهم جبران شود.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نظارت بر بازار به ویژه بازار اقلام اساسی مردم نباید مقطعی باشد، تصریح کرد: دولت باید نظارتی دقیق همچون عید نوروز برای تمامی فصول سال بر بازار اعمال کند تا به این ترتیب شاهد رشد بی سابقه قیمت ها نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet