هدر موبایل
1394/04/15 15:12:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مردم ایران در روز جهانی قدس از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت قاطع می کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس علاوه بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین، بار دیگر از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور پشتیبانی قاطع می کنند.
مردم ایران در روز جهانی قدس از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت قاطع می کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس علاوه بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین، بار دیگر از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور پشتیبانی قاطع می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/63855.jpg مردم,ایران,در,روز,جهانی,قدس,از,مذاکره,کنندگان,هسته,ای,حمایت,قاطع,می,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا: احمد شوهانی با بیان این که تیم هسته ای و دولتمردان ایرانی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب هستند، افزود: ملت ایران با حضور پرشور در این راهپیمایی، این پیام را به دنیا می دهند که ما هم اهل مذاکره هستیم و هم از ارزش های نظام که همان حمایت از مردم فلسطین است، دفاع می کنیم.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که روز جهانی قدس، روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، اظهار داشت: در این روز مردم جهان وحدت و انسجام خود را در دفاع از مردم فلسطین فریاد می زنند و در داخل نیز ما شاهد مشارکت و انسجام و وحدت مردم خواهیم بود.
شوهانی خاطرنشان کرد: متاسفانه جنایت های رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین بیشتر شده و ما شاهد سکوت سازمان های حقوق بشری و قدرت های بزرگ در این راستا هستیم، این روز می تواند نشانه انسجام و وحدت مردم جهان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین باشد.
وی ادامه داد: مردم ایران در این روز همانند گذشته فریاد مرگ بر استکبار و مرگ بر اسرائیل سر خواهند داد.
راهپیمایی روز جهانی قدس همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود که امسال به دلیل احتمال مصادف شدن عید سعید فطر با جمعه بیست و ششم تیرماه، راهپیمایی این روز یک هفته زودتر 19 تیرماه برگزار می شود.
امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران 16 مرداد ماه سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس نامیدند و هر سال در این روز تجمعات گسترده ای در سراسر جهان برگزار می شود.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet