هدر موبایل
1394/04/15 15:26:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

راهپیمایی روز قدس تجلی اتحاد مسلمانان برای نابودی اسرائیل است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تمامی گروه‌های تروریستی توسط رژیم‌صهیونیستی پشتیبانی می‌شوند به طوری که اگر اسرائیل نابود شود همه مشکلات جهان اسلام حل خواهد شد.
راهپیمایی روز قدس تجلی اتحاد مسلمانان برای نابودی اسرائیل است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تمامی گروه‌های تروریستی توسط رژیم‌صهیونیستی پشتیبانی می‌شوند به طوری که اگر اسرائیل نابود شود همه مشکلات جهان اسلام حل خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/84444.jpg راهپیمایی,روز,قدس,تجلی,اتحاد,مسلمانان,برای,نابودی,اسرائیل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: سیدرمضان شجاعی‌ کیاسری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس و برکات این راهپیمایی، گفت: انتخاب جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس یکی از اقدامات پربرکت حضرت امام خمینی(ره) بود که تجلی اتحاد اسلام در برای نابودی اسرائیل و هر مستکبر دیگری است. همه مسلمانان در این روز به خیابان‌ها می‌آیند و بار دیگر نشان خواهند داد مسلمانان آزاده در برابر وحشی‌گری‌های رژیم اشغالگر قدس آرام نخواهند نشست.
وی در ادامه گفت: روز جهانی قدس در تقویم همه مسلمانان به عنوان یک یوم‌الله ثبت شده و باید هر سال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شود.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: متاسفانه مستکبرین جهان هر سال بر خشونت خود می‌افزایند و جریانات تکفیری و وهابی نیز در لباس اسلام علیه اسلام ناب شمشیر می‌کشند. همه این لشکرکشی‌ها برای مقابله با اسلام است که توسط جریان صهیونیسم بین‌الملل هدایت و رهبری می‌شود.
شجاعی کیاسری با بیان اینکه رژیم‌صهیونیستی ریشه همه مشکلات جهان اسلام است، گفت: از هند و میانمار گرفته تا نیجریه و لیبی کشورهای مسلمان به مشکلات بسیاری دچار شده‌اند که همگی ناشی از فعالیت گروه‌های تروریستی است. همه این نیروها توسط رژیم‌صهیونیستی پشتیبانی می‌شوند به طوری که اگر اسرائیل نابود شود همه مشکلات جهان اسلام حل خواهد شد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet