ایام محرم 1398
1394/04/16 09:00:40
سرویس سیاسی
کولیوند عنوان کرد:

حمایت از تیم مذاکره کننده دستور رهبری است/ رزمندگان خط ‌مقدم ‌جبهه‌ هسته‌ای امین نظام هستند

نماینده مردم کرج در مجلس با بیان این که رزمندگان ‌خط ‌مقدم ‌جبهه‌هسته‌ای امین نظام هستند، گفت‌: مذاکرات هسته ای را باید با اقتدار پیش برد و از خواست ملت ایران عقب نشینی نکرد.
حمایت از تیم مذاکره کننده دستور رهبری است/ رزمندگان خط ‌مقدم ‌جبهه‌ هسته‌ای امین نظام هستند نماینده مردم کرج در مجلس با بیان این که رزمندگان ‌خط ‌مقدم ‌جبهه‌هسته‌ای امین نظام هستند، گفت‌: مذاکرات هسته ای را باید با اقتدار پیش برد و از خواست ملت ایران عقب نشینی نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/111009.jpg حمایت,از,تیم,مذاکره,کننده,دستور,رهبری,است/,رزمندگان,خط,‌مقدم,‌جبهه‌,هسته‌ای,امین,نظام,هستند Icana

محمد جواد کولیوند در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به اینکه همه به دنبال توافق خوب و در چارچوب منافع ملی هستیم به حمایت های رهبری از تیم مذاکره کننده اشاره کرد و گفت: از توافقی که در جهت عزت و سربلندی ملت باشد حمایت خواهیم کرد و هیچ گاه از این توافق و میز مذاکرات خارج نمی شویم. و همانگونه که رهبر انقلاب بارها تاکید کرده اند باید تیم مذاکره کننده مورد حمایت باشد.

نماینده مردم کرج در مجلس تصریح کرد: مذاکره کنندگان در خط مقدم جبهه هسته ای در حال مبارزه هستند و باید حمایت همه جانبه ای از آنها صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه تاثیرات وحدت و همدلی گروه‌های مختلف را بلافاصله در مسایل بین المللی شاهد خواهیم بود اظهار داشت: بنابراین یکی از واجبات اصلی در داخل کشور وحدت است.

کولیوند در عین حال خاطر نشان کرد: توافقی که بنا به زیاده خواهی های غرب و یا خواسته هایی خارج از خط قرمزهای نظام باشد نمی تواند عزت ملت ایران را به همراه داشته باشد.

نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به اینکه به تیم مذاکر کننده هسته ای اعتماد داریم گفت‌: مذاکرات هسته ای را باید با اقتدار پیش برد و از خواست ملت ایران عقب نشینی نکرد.ما باید برای دستیابی به آرمان هایمان  که همراه با منطق است به سمت جلو حرکت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet