هفته دفاع مقدس
1394/04/16 10:23:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی ملت‌های مظلوم منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه چشم امید همه کشورها بخصوص ملت‌های مظلوم و ستمدیده مسلمان به ایران است، گفت: حضور پررنگ‌ مردم در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی هرچه بیشتر ملت‌های مظلوم منطقه خواهد شد.
حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی ملت‌های مظلوم منطقه است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه چشم امید همه کشورها بخصوص ملت‌های مظلوم و ستمدیده مسلمان به ایران است، گفت: حضور پررنگ‌ مردم در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی هرچه بیشتر ملت‌های مظلوم منطقه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/51849.jpg حضور,پرشور,مردم,در,راهپیمایی,روز,قدس,سبب,دلگرمی,ملت‌های,مظلوم,منطقه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: سیدباقر حسینی نماینده مردم زابل و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهپیمایی روز قدس و لزوم حضور پرشور مردم در این راهپیمایی اظهار داشت: متاسفانه در چند سال اخیر یکسری حرکات تروریستی در منطقه شروع شده که این حرکت‌ها را به جوامع اسلامی منتسب می‌کنند، در حالی که ریشه و اساس آن صهیونیستی است. لذا برای اینکه وحدت، یکپارچگی و همراهی مسلمانان در دفاع از قدس شریف را نشان دهیم، ضرورت حضور پرشور در راهپیمایی امسال بیشتر احساس می‌شود.
وی ادامه داد: از طرف دیگر مسئله مذاکرات مطرح است و حضور مردم می‌تواند پشتوانه‌ای برای تیم مذاکره کننده در دفاع از حقوق ملت ایران باشد. بنابراین قطعا مردم ما اهمیت زمان و شرایط را درک می‌کنند که در این برهه از زمان به یک نمایش وحدت و همدلی نیاز داریم.
این نماینده مجلس با بیان اینکه نمایش وحدت و همبستگی مسلمانان در مقابله با دشمنان اسلام بخصوص رژیم صهیونیستی ضروری است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران محور و مبنای موج بیداری اسلامی در منطقه و جهان است و محرز است که چشم امید همه کشورها بخصوص ملت‌های مظلوم و ستمدیده مسلمان به ایران است. لذا اگر ملت ما در روز قدس همت بیشتری از خود نشان دهد و حضور پررنگ‌تری داشته باشد، سبب دلگرمی هرچه بیشتر ملت‌های مظلوم منطقه خواهد شد.
حسینی در پایان سخنان خود گفت: وظیفه ما به عنوان مسلمان این است که هرچه در توان داریم برای دفاع از مظلومین منطقه انجام دهیم و حضور در راهپیمایی روز قدس یکی از آنهاست و در این برهه زمانی نیز ضرورت آن بیشتر می‌شود و در ایجاد امید در دل ملت‌های مظلوم منطقه تاثیر دارد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet