هدر موبایل
1394/04/16 11:50:00
سرویس سیاسی
حسین فرهنگی:

حمایت داخلی از تیم مذاکره کننده/ انعطاف در طرف غربی احتمال توافق را افزایش می‌دهد

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه تمام مسئولان داخلی از تیم مذاکره کننده حمایت می کنند، در ارزیابی دستیابی به توافق نهایی گفت: باتوجه به انعطاف‌هایی که در طرف مقابل به وجود آمده است توافق هسته‌ای نهایی شود.
حمایت داخلی از تیم مذاکره کننده/ انعطاف در طرف غربی احتمال توافق را افزایش می‌دهد عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه تمام مسئولان داخلی از تیم مذاکره کننده حمایت می کنند، در ارزیابی دستیابی به توافق نهایی گفت: باتوجه به انعطاف‌هایی که در طرف مقابل به وجود آمده است توافق هسته‌ای نهایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/86747.jpg حمایت,داخلی,از,تیم,مذاکره,کننده/,انعطاف,در,طرف,غربی,احتمال,توافق,را,افزایش,می‌دهد Icana

حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ایران به تعهداتش در مذاکرهات هسته ای پایبند است، اظهار داشت:از طرف جمهوری اسلامی ایران تمام مواردی  که قرار بود انجام شود، صورت گرفته است. مواردباقی مانده عمدتا مواردی هستند که بر اساس قانون هیات مذاکره کننده مجاز به ورود به آنها نیست. به همین دلیل نهایی شدن منوط به عدم ورود طرف مقابل به اینگونه مباحث است.

نماینده مردم آذرشهر، اسکو و تبریز در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: به حد کافی از تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، حمایت شده، می شود و خواهد شد. بنابراین از این جهت تیم مشکلی نداشته است.

فرهنگی با بیان اینکه در روزهای منتهی به توافق نهایی،مذاکره کنندگان از حمایت داخلی برخوردار هستند، گفت: انتقادات و مخالفت ها عمدتا نسبت به زیاده خواهی طرف مقابل بوده است. بخشی از دخالفت ها و زیاده خواهی ها تعدیل شده است اما همچنان  شاهد برخی زیاده خواهی ها هستیم.

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: بنابراین انتقادها در جهت تضعیف تیم مذاکره کننده نیست بلکه منتقدان نگران زیاده خواهی های غرب در مسئله حقوق هسته ای ملت ایران هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet