هدر موبایل
1394/04/16 11:16:46
سرویس فرهنگی
فیاضی خبر داد:

ورود کمیسیون آموزش مجلس به مباحث و دغدغه‌های رهبری در حوزه دانشگاه‌ها

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حساسیت این کمیسیون نسبت به منویات مقام معظم رهبری گفت: در اولین جلسه کاری کمیسیون آموزش نسبت به روند پیگیری مطالبات رهبری تصمیم گیری می شود.
ورود کمیسیون آموزش مجلس به مباحث و دغدغه‌های رهبری در حوزه دانشگاه‌ها سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حساسیت این کمیسیون نسبت به منویات مقام معظم رهبری گفت: در اولین جلسه کاری کمیسیون آموزش نسبت به روند پیگیری مطالبات رهبری تصمیم گیری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/53938.jpg ورود,کمیسیون,آموزش,مجلس,به,مباحث,و,دغدغه‌های,رهبری,در,حوزه,دانشگاه‌ها Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حساسیت کمیسیون آموزش نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری، گفت: رهبر انقلاب در دیدار اخیر با اساتید و اعضای هیئات علمی دانشگاه ها تذکرات مهمی در این حوزه داشتند که کمیسیون آموزش مجلس نسبت به آن اقدام خواهد کرد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: معظم له در خصوص برخی ایجاد وقفه ها در پیشرفت های علمی دغدغه مند بودند و در خصوص غیراخلاقی های صورت گرفته در خصوص بورسیه های تذکر دادند.

وی افزود: همچنین سهم بودجه پژوهش کشور و مباحث علوم انسانی از دیگر تأکیدات رهبری بود که مورد توجه کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار خواهد گرفت.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان با بیان اینکه این کمیسیون نسبت به موارد مذکور و سایر قسمت های فرمایشات رهبری ورود پیدا می کند، خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه کاری کمیسیون در هفته آتی، نسبت به این مسائل گفت و گو خواهد شد و در نهایت در صورت نیاز جلساتی با مسئولان مربوطه برگزار خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet