هفته دفاع مقدس
1394/04/16 13:54:04
سرویس اقتصادی
کاتب در پیامی:

مردم مظلوم و مقاوم فلسطین تنها نیستند

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با اشاره به نزدیک شدن به روز جهانی قدس، گفت: پیام ما به مردم مظلوم و مقاوم فلسطین و غزه این است که شما تنها نیستید و همه دل‌های مسلمانان و آزادی‌خواهان با شماست.
مردم مظلوم و مقاوم فلسطین تنها نیستند رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با اشاره به نزدیک شدن به روز جهانی قدس، گفت: پیام ما به مردم مظلوم و مقاوم فلسطین و غزه این است که شما تنها نیستید و همه دل‌های مسلمانان و آزادی‌خواهان با شماست. https://cdn.icana.ir/d/019/53610.jpg مردم,مظلوم,و,مقاوم,فلسطین,تنها,نیستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،غلامرضا کاتب رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس و برای دعوت از ملت شهید پرور کشور جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس پیامی را منتشر کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است؛

فلسطین،سرزمین ادیان الهی و قلب تپنده ی جهان اسلام ده ها سال است که توسط اشغال گران، روزهای شیرین کودکانش به ناامنی و غصه و عذاب مبدل گشته و زنان و مادران نظاره گر جان باختن عزیزان خود هستند و باز، چه حکایت تلخی است که چشم های مدافعان حقوق بشر و مجامع بین ا لمللی بر روی این همه قساوت و سنگدلی بسته است.

پیام ما به مردم مظلوم و مقاوم فلسطین و غزه این است که شما تنها نیستید و همه دل های مسلمانان و آزادی خواهان با شماست و از شما حمایت خواهند کرد و مقاومت و ایستادگی شما را اجر خواهند نهاد و به شهدا و جانبازان راه مقاومت درود خواهند فرستاد و بشارت می دهیم که قدس شریف به آغوش ملت مسلمان بازخواهد گشت.

حضور حماسی امت اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سنّت حسنه ای از امام خمینی (قدس سره) جهت آزاد سازی قدس از الحاد و شرک و رهایی قدسیان فلسطینی از ظلم و آوارگی است. لذا لازم است همگان در این وظیفه مهم دینی شرکت نموده تا ضیافت الهی یعنی روزه ماه مبارک رمضان را با این وحدت میدانی بدرقه نموده و به استقبال عید بزرگ فطر که جامعه جهانی اسلام در صحابت نورانی حضرت ختمی نبوت (ص) به آن مفتخر است شتافت.

انشاالله با حضور پرشور شما مردم عزیز در راهپیمایی روز جهانی قدس به جهانیان نشان خواهیم داد که ظلم و اشغالگری نمی‌تواند برای همیشه و دائمی باشد و ملتی که برای آزادی سرزمین خود مبارزه می‌کند، در نهایت پیروز خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet