هدر موبایل
1394/04/16 12:37:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه مجلس:

ثمره انسجام داخلی مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، تقویت تیم مذاکره کننده است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس نشانه انسجام ملی، وحدت و همدلی است، گفت: ثمره این انسجام داخلی، تقویت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است.
ثمره انسجام داخلی مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، تقویت تیم مذاکره کننده است عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس نشانه انسجام ملی، وحدت و همدلی است، گفت: ثمره این انسجام داخلی، تقویت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/75567.jpg ثمره,انسجام,داخلی,مردم,ایران,در,راهپیمایی,روز,قدس،,تقویت,تیم,مذاکره,کننده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا: ضرغام صادقی روز جهانی قدس را یادگار امام خمینی(ره) دانست و گفت: این روز یادگاری است که امام راحل برای مردم شریف ایران و مسلمانان جهان ودیعه گذاشتند.
وی افزود: اقدام امام راحل در نامگذاری روز جهانی قدس یک اقدام فرهنگی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی بود که تاثیرات زیادی را در طول این سال ها به جای گذاشته است.
عضو هیات رییسه مجلس خاطرنشان کرد: هر سال که می گذرد ما بیشتر به این تصمیم منطقی و عقلانی امام راحل پی می بریم، زیرا هر روز بر وحشی گری و سبوعیت رژیم اسرائیل افزوده می شود و آنان جنایت های بیشماری را به مردم فلسطین تحمیل می کنند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در شرایط کنونی هر روز توطئه های رژیم اشغالگر قدس اضافه می شود، گفت: امروز رژیم صهیونیستی جنگ های قومیتی بین مسلمانان و کشورهای اسلامی راه انداخته و تلاش دارد که بین آنان تفرقه ایجاد کنند، آنان می خواهند تا مسلمانان را رو در روی هم قرار دهند تا زمینه نفوذ در میان آنان را فراهم کنند.
صادقی، حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را پاسخ دندان شکن به توطئه های رژیم صهیونیستی عنوان کرد و اظهاراشت: حضور پرشور مردم جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس از لحاظ روحیه دهی و حمایت های معنوی به مردم فلسطین ارزش مضاعفی دارد.
وی با یادآوری این که حضور پرشور مردم در این راهپیمایی می تواند نشان دهنده اسنجام، وحدت و همدلی بسیار میان مردم ایران باشد، تصریح کرد: تاریخ نشان می دهد که مردم ما همواره در صحنه حضور داشته و انسجام خود را حفظ کرده اند.
وی ادامه داد: انسجام مردم و جناح های سیاسی در موضوعات مختلف آثار و برکات زیادی برای پیشرفت و ارتقای جایگاه ایران داشته است و مذاکرات هسته ای نیز از این موضوع مستثنی نیست، هر چه انسجام داخلی برای حفظ منافع بیشتر شود، دشمنان ما عقب نشینی می کنند.
عضو هیات رییسه مجلس همچنین گفت: ثمره این انسجام داخلی، تقویت تیم مذاکره کننده است و این گونه، امتیازات تیم مذاکره کننده نیز بیشتر می شود.
راهپیمایی روز جهانی قدس همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود که امسال به دلیل احتمال مصادف شدن عید سعید فطر با جمعه بیست و ششم تیرماه، راهپیمایی این روز یک هفته زودتر 19 تیرماه برگزار می شود.
امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران 16 مرداد ماه سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس نامیدند و هر سال در این روز تجمعات گسترده ای در سراسر جهان برگزار می شود.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet