هدر موبایل
1394/04/16 12:47:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جراره:

قانون حفظ دستاورد هسته‌ای کمک به مذاکره‌کنندگان است/ لزوم لغو تمامی تحریم‌ها همزمان با اجرای توافق

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای کمک به تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای است.
قانون حفظ دستاورد هسته‌ای کمک به مذاکره‌کنندگان است/ لزوم لغو تمامی تحریم‌ها همزمان با اجرای توافق عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای کمک به تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/43539.jpg قانون,حفظ,دستاورد,هسته‌ای,کمک,به,مذاکره‌کنندگان,است/,لزوم,لغو,تمامی,تحریم‌ها,همزمان,با,اجرای,توافق Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندر‌عباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات برای حصول توافق هسته‌ای میان ایران با 1+5 گفت: ما در مذاکرات به دنبال توافق خوب هستیم و توافق خوب توافقی است که منافع ملی و خطوط قرمز ما در آن لحاظ شود.
وی افزود: یکی از خطوط قرمز ما ممنوعیت بازرسی از مراکز نظامی است و ما به هیچ‌وجه اجازه نخواهیم داد از تأسیسات نظامی ما توسط آژانس بازرسی شود.
عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: در بحث تحقیق و توسعه صنعت هسته‌ای نیز باید دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور حفظ و توسعه داده شود و اینگونه نباشد که ما راهی که با هزار سختی تاکنون پیموده‌ایم را بخواهیم نادیده بگیریم و کار را از اول شروع کنیم.
جراره با تأکید بر لغو یکباره تحریم‌ها در توافق هسته‌ای خاطرنشان کرد: ما مذاکره می‌کنیم تا تحریم‌ها برداشته شود و یکی از اهداف اصلی جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات لغو تحریم‌‌هاست و تأکید رهبر معظم انقلاب بر این نکته است که در روز اجرای توافق تحریم‌ها باید لغو شود و اجرای تعهدات ایران و لغو تحریم‌ها از سوی طرف مقابل باید بصورت متناسب انجام شود.
وی در پایان گفت: در مصوبه اخیر مجلس در مورد الزام دولت در حفظ دستاوردهای هسته‌ای خطوط قرمز و بحث تحریم‌ها لحاظ شده و این قانون کمکی است به تیم مذاکره کننده تا از این فرصتی که مجلس برای آنها فراهم کرده استفاده کنند و توافق خوبی در ادامه این مذاکرات داشته باشند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet