ایام محرم 1398
1394/04/16 13:41:40
سرویس اقتصادی
سعیدی:

تغییر مدیریتی رخ داده در بدنه شستا کلید رشد آن است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن تغییر و تحولات رخ داده در بدنه مدیریت هلدینگ شستا، گفت:مدیر جدید انتخاب شده در بدنه شستا از درون گروه مدیریتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بوده بنابراین در استراتژی های تدوین شده این مجموعه خللی وارد نخواهد شد.
تغییر مدیریتی رخ داده در بدنه شستا کلید رشد آن است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن تغییر و تحولات رخ داده در بدنه مدیریت هلدینگ شستا، گفت:مدیر جدید انتخاب شده در بدنه شستا از درون گروه مدیریتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بوده بنابراین در استراتژی های تدوین شده این مجموعه خللی وارد نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44060.jpg تغییر,مدیریتی,رخ,داده,در,بدنه,شستا,کلید,رشد,آن,است Icana

محمداسماعیل سعیدی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن تغییر و تحولات رخ داده در بدنه مدیریت هلدینگ شستا،گفت: نمایندگان خواستار ساماندهی هر چه سریعتر شرکت سرمایه گذاری شستا و زیرمجموعه‌های آن بودند که با اقدام اخیر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص تغییر مدیریت در آن امیدواری نسبت به بهبود وضعیت این هلدینگ به وجود آمد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تغییر مدیریت در شرکت هلدینگ شستا نشان از اشراف وزیر تعاون نسبت به زیرمجموعه های خود دارد،افزود:انتخاب رئیس جدید در مجموعه شستا زمینه بهبود شرایط این مجموعه را رقم خواهد زد.

این نماینده مردم درمجلس نهم،با اشاره به مشکلات مجموعه هلدینگ شستا در گذشته،تصریح کرد: مزایای انتخاب مدیرعامل تازه از درون مجموعه شستا رعایت شاخص سلامت و تلاش برای ایجاد و استمرار یک مجموعه اقتصادی سالم است.

وی ادامه داد: انتخاب مدیرعامل جدید در شرکت هلدینگ شستا نشان از دوربودن این مجموعه از بازی‌های سیاسی دارد.

سعیدی با بیان اینکه با تغییر مدیریت در شرکت هلیدینگ شستا انتقادات وارده به این مجموعه در خصوص سوء مدیریت مرتفع شده است،تصریح کرد: اقدام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درخصوص تغییر مدیریت در شستا ستودنی است.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مدیرجدید انتخاب شده در بدنه شستا از درون گروه مدیریتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بوده بنابراین در برنامه ها و استراتژی های تدوین شده این مجموعه خللی وارد نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet