هدر موبایل
1394/04/16 12:27:00
سرویس اقتصادی
نکو:

مدیر جدید شستا می تواند این شرکت را متحول کند/ضرورت حمایت از تغییرات مدیریتی شستا

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تغییرات مدیریتی در شرکت شستا گفت: انتصاب محمد سعیدی به عنوان مدیرعامل شستا که از سابقه فعالیت در این شرکت برخوردار است، اقدام مثبتی بوده که می تواند مجموعه اقتصادی شستا را متحول کند البته باید سازمان ها و دستگاه‌های دیگر نیز حمایت‌های لازم را به عمل آورند.
مدیر جدید شستا می تواند این شرکت را متحول کند/ضرورت حمایت از تغییرات مدیریتی شستا عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تغییرات مدیریتی در شرکت شستا گفت: انتصاب محمد سعیدی به عنوان مدیرعامل شستا که از سابقه فعالیت در این شرکت برخوردار است، اقدام مثبتی بوده که می تواند مجموعه اقتصادی شستا را متحول کند البته باید سازمان ها و دستگاه‌های دیگر نیز حمایت‌های لازم را به عمل آورند. https://cdn.icana.ir/d/019/43235.jpg مدیر,جدید,شستا,می,تواند,این,شرکت,را,متحول,کند/ضرورت,حمایت,از,تغییرات,مدیریتی,شستا Icana

ابراهیم نکو درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتصاب مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: با توجه به فعالیت‌های شرکت شستا درحوزه‌های سرمایه گذاری و همچنین مشارکت این شرکت در فعالیت‌های اقتصادی، تولیدی، بازرگانی و  خدماتی کشور این ضرورت احساس می شد که باید از یک مدیر جدید بسیار توانا در این شرکت مهم استفاده کرد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: تغییرات مدیریتی درشرکت شستا اقدام مهمی بوده که می تواند زمینه را برای پیشرفت شرکت شستا، فراهم کند.

نکو تصریح کرد: انتصاب "محمد سعیدی" به عنوان مدیرعامل شستا که از سابقه فعالیت در این شرکت برخوردار است، اقدام مثبتی بوده که می تواند مجموعه اقتصادی شستا را متحول کند؛البته باید سازمان‌ها و دستگاه های دیگر نیز حمایت های لازم را به عمل آورند.

این نماینده مردم درمجلس نهم افزود: مدیرعامل جدید شستا از مدیران و کارشناسان زبده است که با توجه به حضور چند ساله دراین شرکت بزرگ،می تواند آسیب شناسی کند، بنابراین انتخاب خوبی صورت گرفته است.

نکو تصریح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با فراهم آوردن زمینه تغییرات مدیریتی در شستا، گام مثبتی را برای موفقیت این شرکت برداشته؛البته در کنار این کار باید اقدامات اقتصادی و حمایتی لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: باید به مدیریت جدید شستا کمک شود تا در پیشرفت اقتصادی این شرکت تاثیرگذار موفق باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet