هدر موبایل
1394/04/16 14:16:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/روز قدس؛ روز مبارزه با مستکبرین/

رضایی: حمایت انقلاب اسلامی از مظلومان منوط به هیچ توافقی نخواهد بود

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ روحیه سازش‌ناپذیری با ظالمان محور مهم و لاینفک آرمان‌های جمهوری اسلامی است و براساس این آرمان‌ها حمایت انقلاب اسلامی از مظلومان منوط به هیچ شرط و توافقی نخواهد بود.
رضایی: حمایت انقلاب اسلامی از مظلومان منوط به هیچ توافقی نخواهد بود نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ روحیه سازش‌ناپذیری با ظالمان محور مهم و لاینفک آرمان‌های جمهوری اسلامی است و براساس این آرمان‌ها حمایت انقلاب اسلامی از مظلومان منوط به هیچ شرط و توافقی نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg رضایی:,حمایت,انقلاب,اسلامی,از,مظلومان,منوط,به,هیچ,توافقی,نخواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: محمدابراهیم رضایی با تاکید براین‌که «انقلاب اسلامی براساس تعالیم اسلام و هدایت‌های امام راحل شکل گرفته است»، اظهار کرد: یکی از مبانی اصلی انقلاب اسلامی ظلم‌ستیزی و حمایت از مظلومان و مستضعفین است.
وی با اشاره به این‌که «در صورتی که توافق هسته‌ای حاصل شود و یا نشود راه و مبانی انقلاب همچنان ادامه دارد»، گفت: انقلاب اسلامی همواره در مقابل زیاده‌خواهی غرب، فساد و ظلم آشکاری که به مظلومان می‌شود، بویژه در مقابل ظلم اسرائیل به مردم فلسطین خواهد ایستاد.
وی تصریح کرد: مقابله انقلاب با روند ظالمانه اقدامات اسرائیل ادامه دارد و روح سازش و یا پذیرش ظلم تا زمانی که پرچم انقلاب اسلامی برافراشته است، زنده خواهد ماند.
این نماینده مجلس روز قدس را روزی دانست که «به غرب اثبات می‌شود، انقلاب اسلامی برای بیداری جهان اسلام از پای نخواهد نشست» و تاکید کرد: جهان اسلام یک روز به انسجام کامل خواهد رسید و ریشه صهیونیست‌ها را خواهد کند. به هیچ عنوان در این مسیر تغییر دیدگاهی در آرمان‌های انقلاب اسلامی ایجاد نخواهد شد و حمایت از مظلومین منوط به هیچ شرط و توافقی نیست.
وی حفظ روحیه سازش‌ناپذیری با ظالمان را محور مهم و لاینفک آرمان‌های جمهوری اسلامی دانست و افزود: روز قدس روز بیداری، هوشیاری و اتحاد و انسجام مسلمانان است و نباید لحظه‌ای از آن غفلت کرد؛ چراکه دشمن هوشیار است و از هر خلاء نهایت استفاده را خواهد برد.
وی افزود: امروز غربی‌ها برای حفظ اسرائیل حاضرند خون میلیون‌ها انسان را فدا کنند. مسلمانان باید در این شرایط به صورت کاملا متحد و منسجم به دنبال رفع اختلافات باشند، باید محورهای اتحاد را توسعه دهند و از فرصت‌های ایجاد شده برای حمایت از مظلومان استفاده کنند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet