هدر موبایل
1394/04/16 17:36:09
سرویس بین الملل
در نشست مشترک دکتر لاریجانی با فعالان آزادی قدس شریف مطرح شد:

الزواوی: لوله های تفنگ کشورهای اسلامی سمت غلطی را نشانه رفته است

سفیر فلسطین در تهران معتقد است هم فکری علمای جهان اسلام باعث می شود رژیم صهیونیستی به هدف نهایی خود یعنی پایه ریزی اسرائیل بزرگ نرسد.
الزواوی: لوله های تفنگ کشورهای اسلامی سمت غلطی را نشانه رفته است سفیر فلسطین در تهران معتقد است هم فکری علمای جهان اسلام باعث می شود رژیم صهیونیستی به هدف نهایی خود یعنی پایه ریزی اسرائیل بزرگ نرسد. https://cdn.icana.ir/d/019/111068.jpg الزواوی:,لوله,های,تفنگ,کشورهای,اسلامی,سمت,غلطی,را,نشانه,رفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک فعالان آزادی قدس شریف با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه شنبه، 16 تیر ماه) در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رحماندوست: هدف امام(ره) ارتقای مسأله فلسطین از حوزه منطقه ای به بین المللی بود که موفق هم شد

مجتبی رحماندوست رئیس فراکسیون حمایت از فلسطین و مقاومت با ابراز امیدواری از اینکه به زودی شاهد آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی شویم، گفت: در طول تاریخ مسأله فلسطین رکورد طولانی ترین چالش تاریخی را دارد و به علت صریح و روشن بودن آن، مصیبت عظمایی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی کشورهایی مثل ترکیه، قطر، اردن، بحرین و مصر را از مسیر درست خارج کرده است، عنوان کرد: مسیری که توفیق حضور در آن را یافته ایم مسیری است که روز قدس پیش پای ما نهاده و روز واحدی در جهان اسلامی برای تمرکز و توجه به موضوع فلسطین است.

رئیس فراکسیون حمایت از فلسطین و مقاومت در پایان خاطرنشان کرد: امام(ره) همواره تلاش داشته است این مسأله ازیک مسأله داخلی و منطقه ای به یک مسأله بین المللی ارتقا دهد و امروز در بسیاری از کشورهای دیگر آزادیخواهان خواستار آزادی قدس شریف هستند.

الزواوی: لوله های تفنگ برخی کشورهای اسلامی سمت غلطی را نشانه رفته است

صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در تهران نیز طی این نشست با بیان اینکه فتنه جدید جهانی به دنبال تجزیه جهان اسلام است، گفت: امروز کشورهای اسلامی لوله های تفنگ خود را به سمت غلطی نشانه رفته اند در حالی که نباید در جهان اسلام اختلافی میان کشورها باشد.

سفیر فلسطین در تهران در ادامه صحبت های خود تأکید کرد: ضرورت امروز جهان اسلام هم فکری و هم اندیشی علمای نجف، قم، عربستان و الازهر است چرا که وضعیت کنونی موجب خشنودی پیامبر(ص) نیست و نباید اجازه داد اسرائیل به هدف نهایی خود یعنی پایه ریزی اسرائیل بزرگ برسند.

ابوشریف: ایران، پایگاهی برای حمایت کشورهای مظلوم

ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی نیز در این نشست با بیان اینکه فلسطینیان طی 100 سال گذشته دفاع خود را انجام داده اند اما طی یک سال اخیر حملات مسلحانه رژیم صهیونیستی بیشتر شده است، گفت: متأسفانه تمام پول های اعراب نیز علیه فلسطین مصرف می شود و در زمانی که جنبش ها با کمبود مالی مواجه هستند، داعشی ها پول کلانی دارند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی همچنین افزود: برخی کشورهای اسلامی با فعالیت های خود نابودی فلسطین را هدف قرار داده اند و به نفع رژیم صهیونیسی گام بر می دارند اما در مقابل آنها جمهوری اسلامی ایران همواره در مقابله توطئه ها ایستاده است و پایگاه حمایت کننده کشورهای مظلوم بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet