ایام محرم 1398
1394/04/18 11:50:10
سرویس فرهنگی

دعوت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس

مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای آحاد ملت شریف ایران را برای حضور حماسی و با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
دعوت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای آحاد ملت شریف ایران را برای حضور حماسی و با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/57924.jpg دعوت,مرکز,تحقیقات,اسلامی,مجلس,از,ملت,ایران,برای,حضور,در,راهپیمایی,روز,قدس Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی پیرامون روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که درآن آمده است: ابتکار حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی، تبدیل به کانون خروش برائت از غاصبان و احساس اقتدار ملتهای حق طلب در مقابل قدرتهای استعمارگر در اقصی نقاط جهان شده است.

در این بیانیه آمده است: امروزه  به برکت انقلاب اسلامی و جنبش های مقاومت، رژیم اشغالگر قدس هر روز ضعیف تر و آرمان ملت فلسطین نیز پررنگ تر شده است و امید است شاهد نابودی این غده سرطانی از از درون امت اسلامی باشیم.

مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همه مسلمانان و ملت ایران اسلامی همگان را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet