هدر موبایل
1394/04/19 08:22:00
سرویس سیاسی
حقیقت پور خبر داد:

برگزاری نشست کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس با حضور مسئولان وزارت خارجه

رئیس کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس، گفت: نخستین نشست این کمیته برای بررسی بخشی از اسناد ارائه شده در هفته آینده برگزار می شود.
برگزاری نشست کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس با حضور مسئولان وزارت خارجه رئیس کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس، گفت: نخستین نشست این کمیته برای بررسی بخشی از اسناد ارائه شده در هفته آینده برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/77459.jpg برگزاری,نشست,کمیته,بررسی,اسناد,ویکی,لیکس,با,حضور,مسئولان,وزارت,خارجه Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل نخستین نشست کمیته ویژه بررسی اسناد سایت ویکی لیکس در هفته اینده خبر داد و گفت: احتمالا این نشست روز یکشنبه با حضور کارشناسان، تحلیل گران و مسئولان وزارت خارجه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از آن جایی که بخشی از اسناد منتشر شده مربوط به فعالیت های عربستان علیه ایران است، مجلس شورای اسلامی و کمیته مربوطه با حساسیت و دقت تمام موارد را مورد بررسی قرار می دهد.

وی افزود: تاکنون بیش از 60 هزار از اسناد محرمانه وزارت امور خارجه عربستان از سوی سایت مربوطه منتشر شده  و قرار است بعد از بررسی نهایی گزارشی کامل و جامع تهیه و برای نهادهای مربوطه ارسال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet