هدر موبایل
1394/04/20 09:49:06
سرویس سیاسی
حسینی:

نشست مشترک کمیسیون‌ امنیت‌ملی و وزارت اطلاعات چهارشنبه برگزار می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: نشست مشترک این کمیسیون و وزارت اطلاعات روز چهارشنبه با هدف بررسی مسائل منطقه‌ای و داخلی برگزار می‌شود.
نشست مشترک کمیسیون‌ امنیت‌ملی و وزارت اطلاعات چهارشنبه برگزار می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: نشست مشترک این کمیسیون و وزارت اطلاعات روز چهارشنبه با هدف بررسی مسائل منطقه‌ای و داخلی برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/74096.jpg نشست,مشترک,کمیسیون‌,امنیت‌ملی,و,وزارت,اطلاعات,چهارشنبه,برگزار,می,شود Icana

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با وزیر اطلاعات و معاونانش خبر داد و گفت: این نشست روز چهارشنبه (24 تیر ماه) به میزبانی وزارت اطلاعات برگزار می‌شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این نشست‌ها در زمان‌های معینی میان وزارتخانه‌ها برگزار می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که در جلسه برخی مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی مورد بررسی قرار گیرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: بحران منطقه و مسئله تروریسم، امنیت داخلی و بررسی عملکرد و برنامه‌های پیش‌روی وزارت اطلاعات بخشی دیگری از دستور کار این نشست است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet