هدر موبایل
1394/04/20 10:53:21
سرویس بین الملل
نایب‌رییس‌کمیسیون‌امنیت‌ملی در گفت و گو با خانه ملت از ابعاد مرگ سودالفیصل می‌گوید:

ویکی‌لیکس سر سعود‌الفیصل را به باد داد/ رد پای آل سلمان در مرگ سعودالفیصل

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه به نظر من سعود الفیصل وزیر خارجه عربستان به مرگ طبیعی فوت نکرده است، گفت: رژیم آل سعود برای اینکه جلوی تبعات و هزینه های سیاسی و امنیتی افشای اسناد ویکی‌لیکس را بگیرد، خیلی آرام و راحت سر او را زیر آب کرد.
ویکی‌لیکس سر سعود‌الفیصل را به باد داد/ رد پای آل سلمان در مرگ سعودالفیصل نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه به نظر من سعود الفیصل وزیر خارجه عربستان به مرگ طبیعی فوت نکرده است، گفت: رژیم آل سعود برای اینکه جلوی تبعات و هزینه های سیاسی و امنیتی افشای اسناد ویکی‌لیکس را بگیرد، خیلی آرام و راحت سر او را زیر آب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/111152.jpg ویکی‌لیکس,سر,سعود‌الفیصل,را,به,باد,داد/,رد,پای,آل,سلمان,در,مرگ,سعودالفیصل Icana

منصور حقیقت پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر درگذشت سعود الفیصل وزیر خارجه سابق عربستان، گفت: در چند ماه اخیر تعداد قابل توجهی از اسناد محرمانه عربستان منتشر شده که این مدارک حاوی مطالب مهم و حساسی است و می‌تواند در صورت افشا شدن کامل، برخی از معادلات منطقه‌ای را بر علیه عربستان تغییر دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تاکنون 60 هزار از اسناد محرمانه عربستان توسط ارتش سایبری یمن افشا شده و فکر می‌کنم که حدود 40 هزار سند جدید هم در دستشان است، که در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود، که بیشتر این اسناد مربوط به وزارت خارجه عربستان است.

وی تصریح کرد: بر اساس اسناد مربوطه، عربستان در چند سال اخیر بر علیه بسیاری از کشورها اقداماتی را انجام داده است، همچنین این رژیم شخصیت‌های مختلف را تطمیع و برخی مراکز را در دنیا تغذیه مالی می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، افزود: به نظر من رژیم آل سعود برای اینکه جلوی تبعات و هزینه های سیاسی و امنیتی افشای این اسناد را بگیرد، خیلی آرام و راحت سر آقای سعود الفیصل را زیر آب کرد و وی به مرگ طبیعی فوت نکرده است، آل سعود و آل سلمان برای اینکه جلوی اعتراضات کشورها و تبعات منفی افشای اسناد ویکی لیکس را بگیرند، این اقدام را انجام دادند، البته این موضوع باید با دقت مورد رسیدگی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet