خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/20 09:08:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی مطرح کرد:

نشست مشترک مجلس با انقلابیون بحرینی/بررسی آخرین وضعیت جنبش انقلابی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: نشست مشترک نمایندگان مجلس با انقلابیون بحرینی روز دوشنبه با هدف بررسی آخرین وضعیت جنبش انقلابی مردم بحرین برگزار می‌شود.
نشست مشترک مجلس با انقلابیون بحرینی/بررسی آخرین وضعیت جنبش انقلابی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: نشست مشترک نمایندگان مجلس با انقلابیون بحرینی روز دوشنبه با هدف بررسی آخرین وضعیت جنبش انقلابی مردم بحرین برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/67959.jpg نشست,مشترک,مجلس,با,انقلابیون,بحرینی/بررسی,آخرین,وضعیت,جنبش,انقلابی Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست مشترک نمایندگان مجلس با جمعی از مبارزان و انقلابیون بحرینی خبر داد و گفت: این نشست روز دوشنبه در محل کمیسیون تلفیق مجلس برگزار می شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که در این نشست آخرین شرایط و وضعیت حقوق اجتماعی و جنبش انقلابی مردم بحرین مورد بررسی قرار می گیرد، همچنین نیازها و ضرورت‌های این حوزه رسیدگی می‌شود.

وی گفت: البته سیاست جمهوری اسلامی دخالت در امور دیگر کشورها نیست، اما ایران از طریق مجامع بین‌المللی همواره از حقوق ملت‌های مبارز با رژیم‌های استبدادی حمایت می‌کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: رژیم آل خلیفه در بحرین هر روز دایره محدودیت سازی بر انقلابیون و مبارزان را تنگ‌تر کرده و بازداشت‌های بی رویه مدام صورت می‌گیرد و با این اقدامات عملا آزادی مردم سلب شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet