ایام محرم 1398
1394/04/20 14:45:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

می‌دانستیم آمریکا باز هم دبه می‌کند/ آمریکایی‌ها در بن‌بست قرار گرفته‌اند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه می‌دانستیم آمریکا باز هم دبه می‌کند، گفت که آمریکایی‌ها در بن‌بست قرار گرفته‌اند.
می‌دانستیم آمریکا باز هم دبه می‌کند/ آمریکایی‌ها در بن‌بست قرار گرفته‌اند رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه می‌دانستیم آمریکا باز هم دبه می‌کند، گفت که آمریکایی‌ها در بن‌بست قرار گرفته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg می‌دانستیم,آمریکا,باز,هم,دبه,می‌کند/,آمریکایی‌ها,در,بن‌بست,قرار,گرفته‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ابتدای مذاکرات هیچ اعتمادی به آمریکا نبود، اظهار داشت: ما می‌دانستیم که آمریکا باز هم دبه می‌کند و بارها این عهدشکنی را نشان داده است.
وی ضمن حساس خواندن شرایط کنونی مذاکرات هسته‌ای افزود: اکنون در شرایطی هستیم که تیم مذاکره‌کننده باید طبق خطوط قرمز رهبر معظم انقلاب بایستد و این مسئله تداوم پیدا کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه در مرحله مهمی قرار داریم تصریح کرد: اکنون که این مذاکره در حال به نتیجه رسیدن است و نتایج آن برای عزت اسلامی عملی است، آمریکا در بن‌بستی قرار گرفته است که اگر شرایط جمهوری اسلامی ایران را بپذیرد فاتحه خود را خوانده است.
سالک با تأکید بر اینکه اگر ما تسلیم آمریکا شویم انقلاب‌مان را از دست داده‌ایم، متذکر شد:‌ طرف مقابل برای جلوگیری از شکست خود دبه و عقب‌نشینی کرد ولی تیم مذاکره‌کننده برای ادامه بحث باید محکم بایستد.
انتهای پیام/
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet