ایام محرم 1398
1394/04/20 15:34:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

آمریکا می‌خواهد به مرگ بگیرد تا مذاکره‌کنندگان به تب راضی شوند/ آمریکایی‌ها به عهدشان پای‌بند نیستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیمان‌شکنی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای نشان‌دهنده شکست آنهاست.
آمریکا می‌خواهد به مرگ بگیرد تا مذاکره‌کنندگان به تب راضی شوند/ آمریکایی‌ها به عهدشان پای‌بند نیستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیمان‌شکنی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای نشان‌دهنده شکست آنهاست. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg آمریکا,می‌خواهد,به,مرگ,بگیرد,تا,مذاکره‌کنندگان,به,تب,راضی,شوند/,آمریکایی‌ها,به,عهدشان,پای‌بند,نیستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: سیدحسین نقوی‌حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پیرو مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: علی رغم کارشکنی غربی‌ها به ویژه آمریکایی‌ها در طول مذاکرات اخیر، جمهوری اسلامی ایران با منطق، استدلال و با حفظ خطوط قرمز مذاکرات را به نحوی پیش بردند که در حال دستیابی به نتایج خوبی بودیم.
وی این عهدشکنی طرف مقابل را شانتاژطلبی و زیاده‌طلبی عنوان کرد و افزود:‌ آمریکایی‌ها چون در مذاکرات شکست خوردند و نتوانستند از خطوط قرمز عبور کنند شروع به جوسازی، شانتاژسازی و طرح موضوعات جدید کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: ما از آمریکایی‌ها شناخت داریم. اینها دولت عهدشکن هستند و هرگز به عهد خود پایبند نیستند.
نقوی مطالبات مطرح شده از سوی غربی‌ها را غیرمنطبق با بیانیه لوزان دانست و خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها چون نتوانستند اهداف خود را پیاده و از خط قرمزها عبور کنند، زیاده‌خواهی‌های جدید به راه انداختند.
وی با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد به مرگ بگیرد تا تیم مذاکره‌کننده ما تحت تأثیر این جو قرار گرفته و به تب راضی شود، تأکید کرد: تب آن است که آمریکا می‌خواهد به طور جد از خط قرمز ما عبور کند.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی خطاب به تیم مذاکره‌کننده کشورمان گفت:‌ تیم مذاکره‌کننده ایران باید محکم و استوار ایستاده و به هیچ عنوان ذره‌ای از خطوط قرمز کشور عبور نکند.
وی ایجاد فشار، فضای روانی، به رخ کشیدن ضرب‌الاجل زمان و تحریم‌ها را از جمله شگرد آمریکایی‌ها بیان کرد و متذکر شد: این آمریکایی‌ها هستند که پوزه‌شان به خاک مالیده می‌شود و عقب‌نشینی می‌کنند.
انتهای پیام/
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet