ایام محرم 1398
1394/04/20 15:59:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بخشایش:

دبه آمریکا به علت فشار اسرائیل است/ نتانیاهو ندای «مرگ بر اسرائیل» ایران را فراموش نمی‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها هنوز تحت فشار اسرائیل هستند و به این دلیل عهدشکنی می‌کنند.
دبه آمریکا به علت فشار اسرائیل است/ نتانیاهو ندای «مرگ بر اسرائیل» ایران را فراموش نمی‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها هنوز تحت فشار اسرائیل هستند و به این دلیل عهدشکنی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/85132.jpg دبه,آمریکا,به,علت,فشار,اسرائیل,است/,نتانیاهو,ندای,«مرگ,بر,اسرائیل»,ایران,را,فراموش,نمی‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: احمد بخشایش اردستانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سابقه تاریخی مذاکرات ایران و غرب را مورد بحث قرار داد و اظهار داشت: سابقه تاریخی مذاکرات بر این منوال بوده است که از‌ آنجایی که آمریکایی‌ها خود را ناظر بین‌الملل می‌دیدند هرگاه ما به توافق می‌رسیدیم آنها دبه کردند.
وی با ابراز امیدواری از اجرای توافق در مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 افزود: در این مورد بخصوص و حساس توافق حاصل می‌شود چرا که غربی‌ها به ویژه آمریکا مدام پای میز مذاکره هستند و آمال و آرزوی اوباما و جان کری داشتن برگ مثبت در پرونده خود است.
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک بودن به توافق نهایی تأکید کرد: طبیعتاً اوباما تحت فشار اسرائیل و عربستان سعودی است و هرگاه نتانیاهو صحبت‌های تندتری می‌کند واضح است که ما به توافق نزدیک‌تر شده‌ایم.
بخشایش علت عهدشکنی طرف مقابل در مذاکرات را ندای «مرگ بر اسرائیل» ایران دانست و خاطرنشان کرد: احتمالاً‌ نتانیاهو و اسرائیل هنوز ندای «مرگ بر اسرائیل» را فراموش نکردند.
انتهای پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet