هدر موبایل
1394/04/21 10:38:25
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

ایران بر سر میز مذاکره ماندنی است;آمریکا می تواند ترک کننده میز مذاکره باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه از تیم مذاکره کننده هسته‌ای حمایت می‌کند، تاکید کرد: آمریکا باید ترک کننده میز مذاکره باشد.
ایران بر سر میز مذاکره ماندنی است;آمریکا می تواند ترک کننده میز مذاکره باشد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه از تیم مذاکره کننده هسته‌ای حمایت می‌کند، تاکید کرد: آمریکا باید ترک کننده میز مذاکره باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg ایران,بر,سر,میز,مذاکره,ماندنی,است;آمریکا,می,تواند,ترک,کننده,میز,مذاکره,باشد Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تاکید کرد که نمایندگان در حمایت از تیم مذاکره کننده بیانیه‌ای منتشر خواهند کرد گفت: ما همراه به دیپلمات های ایرانی اعتماد داریم و همیشه حامی آنها در پای میز مذاکره هستیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم شورای اسلامی اظهار داشت: تیم ایرانی در مذاکرات هسته‌ای با گروه 5+1 پایدار و سر سخت بودند و هستند به این جهت همواره از پشتیبانی مجلس شورای اسلامی برخوردار هستند.

وی افزود: از سوی دیگر این آمریکایی ها هستند که در طول مذاکره به تعهدات خود پایبند نبودند و با دبه‌هایی مسیر مذاکره را سخت و دستیابی به نتیجه نهایی را طولانی کردند. از این جهت اگر قرار باشد طرفی میز مذاکره را ترک کند، این آمریکایی‌ها هستند که باید از پای میز بلند شوند و بروند.

این نماینده با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایران باید پایداری خود را در مذاکرات حفظ کند، عنوان کرد: دنیا باید بداند که ایران در مذاکرات متعهد و سر سخت است و این آمریکایی ها هستند که متعهد نبودند.

حقیقت پور تاکید کرد: دنیا باید بداند اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مقصر و مسئولیت آن بر عهده طرف آمریکایی است چرا که ما با خطوط قرمز و حفظ منافع ملی پای مذاکرات رفتیم. در صورتی که طرف مقابل مذاکرات را ترک کند جامعه جهانی متوجه حقانیت  ما و فرار طرف مقابل خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: آمریکایی‌ها با دبه کردند تلاش دارند ما را وادار کنند میز مذاکره را تکر کنیم. اما ایران حقوق خود را به خوبی می داند و روی مواضع خود نیز ایستادگی می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet