ایام محرم 1398
1394/04/21 13:30:00
سرویس سیاسی
شوشتری:

ماندن پای میز مذاکره تصمیم گیری مبتنی بر دیپلماسی فعال و کارآمد تیم ایرانی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان قصد دارد تاآخرین مرحله سر میز مذاکره بماند و این تصمیم گیری مبتنی بر دیپلماسی فعال و کارآمد تیم ایرانی است.
ماندن پای میز مذاکره تصمیم گیری مبتنی بر دیپلماسی فعال و کارآمد تیم ایرانی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان قصد دارد تاآخرین مرحله سر میز مذاکره بماند و این تصمیم گیری مبتنی بر دیپلماسی فعال و کارآمد تیم ایرانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/59593.jpg ماندن,پای,میز,مذاکره,تصمیم,گیری,مبتنی,بر,دیپلماسی,فعال,و,کارآمد,تیم,ایرانی,است Icana

هادی شوشتری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت،گفت: ایران به علت برخورداری از منطق قوی و متین در طول مذاکرات و در مقاطع مختلف نشان داده است که به دنبال طی کردن منطقی مسیر مذاکرات است.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با حضور موثر و کار آمد حسن نیت خود را مبنی بر حل منطقی و صادقانه موضوعات پیگیری می کند.
 

شوشتری افزود: ایران و تیم مذاکره کننده کشورمان قصد دارد تاآخرین مرحله سر میز مذاکره بماند و این تصمیم گیری مبتنی بر دیپلماسی فعال و کارآمد تیم ایرانی است.
 

به گفته این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حتی در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات هم جمهوری اسلامی ایران حسن نیت خود را در عرصه افکار عمومی و ساختار بین الملل اثبات کرده و نشان می دهد تا آخرین لحظه با منطق قوی و اصولی در مذاکرات حضور داشته است.
 

وی حمایت همه جانبه از تیم مذاکره کننده را موجب افزایش قدرت چانه زنی ایران دانست و گفت‌: رهبر انقلاب بارها تیم مذاکره کننده را مورد حمایت قرار داده و اعضای تیم را مورد اعتماد عنوان کرده اند بنابراین همه باید توجه داشته باشند که اینگونه حمایت ها ما را در جهت دستیابی به منافع ملی کمک خواهد کرد.
 

شوشتری افزود: تیم مذاکره‌کننده ایران اسلامی قطعا اقدامات خود را با نهادهای بالادستی نامبرده در قانون اساسی هماهنگ می‌کندبنابراین همه باید از تیم مذاکره کننده حمایت و پشتیبانی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet