هدر موبایل
1394/04/21 11:59:00
سرویس صحن
شیری علی‌آبادی در تذکر شفاهی:

فعالیت‌های عمرانی هیچ تخصیصی نداشته است/برقی کردن چاه‌های کشاورزی معطل مانده

نماینده مردم هشت‌پر در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با وجود گذشت ۴ ماه از سال جاری، هیچ موافقت‌نامه و تخصیصی برای اجرای فعالیت‌های عمرانی در نظر نگرفته است.
فعالیت‌های عمرانی هیچ تخصیصی نداشته است/برقی کردن چاه‌های کشاورزی معطل مانده نماینده مردم هشت‌پر در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با وجود گذشت 4 ماه از سال جاری، هیچ موافقت‌نامه و تخصیصی برای اجرای فعالیت‌های عمرانی در نظر نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/43270.jpg فعالیت‌های,عمرانی,هیچ,تخصیصی,نداشته,است/برقی,کردن,چاه‌های,کشاورزی,معطل,مانده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامحسین شیری علی‌آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن بیان آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تشکر از دکتر لاریجانی به دلیل سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه تهران در تذکر شفاهی خود گفت: به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تذکر می‌دهم که به چه دلیل با وجود گذشت حدود 4 ماه از سال 94 تاکنون هیچ موافقت‌نامه‌ و تخصیصی برای اجرای فعالیت‌های عمرانی داده نشده است. این در حالی است که در مناطق سردسیر اجرای پروژه‌های عمرانی تا دو ماه آینده دشوار خواهد شد.

نماینده مردم هشت‌پر در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی افزود: به نمایندگان مجلس و وزرای نفت، نیرو و جهاد کشاورزی تذکر می‌دهم که به وضعیت کشاورزان رسیدگی کنند و نکته دیگر اینکه چرا با وجود عدم پشتوانه قانونی برای اجرای صحیح قوانین هر ساله یک تبصره تصویب شده و این کار کشاورزان را دشوار می‌کند.

شیری علی‌آبادی افزود: با وجودی که بحث برقی کردن چاه‌های کشاورزی حدود 3 سال است مطرح می‌شود، اما اقدام جدی در این زمینه صورت نگرفته است و کارشناسان وزارتخانه مربوطه کشاورزان را از این وزارتخانه به آن وزارتخانه می‌فرستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: رئیس مجلس هیاتی را برای بررسی مشکلات کشاورزان در زمینه‌های مختلف مانند برقی کردن چاه‌های کشاورزی مامور کند تا مشکلات آنها حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet