ایام محرم 1398
1394/04/21 12:46:29
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:

غرب خیال نکند پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات می‌تواند در شرایط فعلی به نتیجه برسد، تصریح کرد: در جریان برخی از چالش‌ها هستم اما در کل فکر می‌کنم که حرکت مذاکرات رو به جلو بوده است.
غرب خیال نکند پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات می‌تواند در شرایط فعلی به نتیجه برسد، تصریح کرد: در جریان برخی از چالش‌ها هستم اما در کل فکر می‌کنم که حرکت مذاکرات رو به جلو بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/111236.jpg غرب,خیال,نکند,پایان,وقت،,فرصت,مناسبی,برای,ورود,آراء,جدید,به,صحنه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی ظهر امروز یکشنبه (21 تیرماه) در جریان بازدید از نمایشگاه "قاب سرخ" و در جمع خبرنگاران از مسئولین سازمان بنیاد شهید بابت به نمایش گذاشتن عکس‌های پر معنا و الهام بخش از شهدا قدردانی کرد و گفت: ارتباط شهدا با زندگی عادی مردم و نیز نقش خانواده شهدا در حفظ این سنت فکری، حائز اهمیت بوده و برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نیز در این زمینه اثرگذار است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: توصیه می‌کنم که چنین نمایشگا‌ه‌های پربرکتی در شهرهای مختلف برگزار شود و مردم نیز از آن استفاده کنند؛ به خصوص در ایامی مانند ماه رمضان و شب‌های قدر که خانواده‌ها می‌توانند از این زمینه‌های معنوی بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های برگزاری این نمایشگاه، بیداری حس غیرت دینی در افراد و تقویت روحیه مجاهدت در افراد است که برای کشور مهم ارزیابی می شود.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: این نمایشگاه تنها یک حرکت فرهنگی نیست بلکه القاء کننده انرژی به جامعه در ابعاد مختلف به جامعه است و وظیفه خود می‌دانم که بابت برگزاری نمایشگاه "قاب سرخ" به منظور برگزاری این نمایشگاه در مجلس شورای اسلامی از مسئولین سازمان بنیاد شهید قدردانی کنم.

دکتر لاریجانی همچنین در خصوص وضعیت مذاکرات نیز گفت: نگاه بنده به مذاکرات مثبت است و فکر می‌کنم تلاشی که از سوی تیم مذاکره صورت می‌گیرد در یک مسیر روشن، تعریف شده، در چارچوب و کاملا فکرشده است و امیدوارم که این عقلانیت در طرف مقابل نیز وجود داشته باشد و از زمان درست استفاده کنند.

وی ادامه داد: طرف مقابل تصور نکند که پایان وقت، فرصت مناسبی برای ورود آراء جدید به صحنه است.

دکتر لاریجانی به گروه 1+5 همچنین توصیه کرد: گاهی فشار زیاد ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند؛ البته این تاکتیک‌ها برای مذاکرات سهل و آسان است و چنین مذاکرات پیچیده‌ای نیازمند تفکر بیشتر است.

رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده در جریان برخی از چالش‌ها هستم اما در کل فکر می‌کنم که حرکت رو به جلو بوده و می‌تواند در شرایط فعلی به نتیجه برسد./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet